Özel Hastane Doğum Fiyatları

Adana Özel Altınkoza Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Adana şehrinde Yüreğir bölgesinde hizmet veren ve oldukça büyük bir alana sahip olan Altınkoza Hastanesi 15.100 metrekare kapalı alana sahiptir. 75 yatak kapasiteli yapısı ve 16 yataklı kadın doğum servisine sahip olmakla birlikte işinde uzman tüm Kadın Doğum Doktorlarına sahip olamasıyla tanınmaktadır. Oldukça popüler bir hastane olan Özel Altınkoza hastanesi doğum yapacak annelerin ilk tercihi olmaktadır.

Özel Altınkoza Hastanesi Doğum Yapanların Yorumları

Teşekkürler Altınkoza Hastanesi… yaklaşık 2 hafta önce Ersin beyde doğum yaptım. Çok memmun kaldım hemşireler kat çalışanları 6. Kat daki danışmanlar çok özverili ve ilgililer. Hepsine ayrı ayrı teşekürler. Yine olsa yine ALTINKOZA
Bebeğim 19 gün yoğunbakimda kaldi gercekten çok ilgilendiler ordada doğum yaptim hepsi abla kardes gibi hissettirdiler. Doktorum ersin sürmeliler ve yoğunbakimdaki doktordan tut hemşirelerine kadar hepsine teşekkür ederim.
Özellikle Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Haluk Ballı hocama çok teşekkür ederim.Bni Haluk hocam ile tanıştıran meslektaşım Cem Taktakoğlu’na ise çok teşekkür ederim.Sayesinde bebeğimi Özel Altınkoza Hastanesi Adana’da dünyaya getirdim.Teşekkür ediyorum,dünyalar iyisi doktorum Haluk hocama teşekkürler ediyorum.
Bir dr bu kadar profesyonel olamaz. Ultrasonda bakar bakmaz neyin ne olduğunu ve hiç bir sıkıntının olmadığını söyledi. Ben Adıyaman a gittim tekrar özel bir hastanede muayene oldum Dr baktı bunun yanısıra dunya kadar test yaptırdı daha sonra sıkıntının olmadığını söyledi. Ayrıca çalışanlar çok yardımcı oldular . Sonsuz teşekkür ederim Ersin hoca ya ve adana Altınkoza ailesine

Adana Ozel Altinkoza Hastanesi Dogum Ucretleri Adana zel Alt nkoza Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Altınkoza Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Tahsilli Mahallesi, Kozan Cad., (Tren Yolu Yanı) No:321, 01240 Yüreğir/Adana
Telefon: 0322 322 72 72

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu