Özel Hastane Doğum Fiyatları

Adana Özel EPC Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Adana Merkezde bulunan ve oldukça modern ve teknolojinin üst sınıflarda kullanıldığı mükemmel bir hastahane diyebiliriz. Hem geleneksel tıp hemde çağdaş tıp tekniklerini kullanarak modern ve geleneklere bağlı kalarak hizmet sunulmaktadır. Hastahane içerisinde çalışan uzman doktorlar ve işinde profesyonel hemşire kadrosuyla her türlü sıkıntılarınız kolaylıkla çözüme kavuşmaktadır.

Not: EPC hastanesi kendi bünyesinde doğum yapılmamaktadır. Başka bir hastane ile anlaşması bulunarak farklı bir özel hastahanede doğum yapılmaktadır.

Adana Özel EPC Hastanesi Müşteri Yorumları

Epc hastanesi başta onkolji profesörü melek köksal erkişi olmak üzere hepinize çok teşekkür ederim.Babam rectum ca.ilk gittiğimiz Dr dan burda adını vermek istemiyorum . hiçbir netice bilgi sonuç alamadık.sonra Allah razı olsun tavsiye edenlerden melek hocama yönlendirdiler . Güler yüzü kibarligi bilgi si ve tedavisi ile çok şükür şuan çok iyi.ümidi kestigimiz anda melek hocam bize umut ışığı oldu.cok teşekkür ediyorum epc hastahane su ve personel ine.
Personellerin ilgi ve âlakaları çok iyi. Doktorlar çok titiz. Aile yeri gibi . Muayeneden memnun kaldım . Tavsiye ederim
Harika bir hastahane hizmet kaliteli uzman hekim ve çalışanlar mükemmel
Dr. Burak Arı’ ya teşekkürler, güler yüzü ve gerçekten hastasına verdiği değer süper…. hastanede tam bir aile ortamı var

Adana Ozel EPC Hastanesi Dogum Ucretleri Adana zel EPC Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Adana Özel EPC Hastanesi İletişim Adresi

Adres: 100. Yıl Mah. Carrefoursa AVM Yanı / ADANA
Telefon: 0.322 260 00 01 (Pbx)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu