Özel Hastane Doğum Fiyatları

Adana Özel Güzelyalı Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Adana şehrinde kurulduğundan bu güne kadar oldukça büyük bir beğeni toplanılan ve her daim tercih sebebi olan Özel Güzelyalı Hastanesi 75 yatak kapasitesine sahip olmakla birlikte 2 ameliyathane 3 doğumhane ve 44 yenidoğan bakım ünitesine sahip olmaktadır. Yeni doğun ve bakıma muhtaç tüm bebekler için profesyonel bir yapıda hizmet veren Özel Güzelyalı Hastanesi Hamile annelerin oldukça beğenisine sahip bir hastane olmaktadır.

 

Adana Özel Güzelyalı Hastanesi Yorumları

İkinci doğumumu Güzelyalı Hastanesinde yaptım, Selçuk Hocam sağolsun hem doğuma kadarki süreçte ilgisi alakasıyla, hem doğum sırasında sabrıyla, sakinliğiyle bana güven veren tavırlarıyla harika bir doktor dikişlerimde de hiç sorun yaşamadım.Selçuk hocama minnettarım. Çocuk doktorumuz Rıza Yılmaz da çok ilgili o nereye, biz oraya 🙏
24 ekimde burada normal doğum yaptım. Doktorum Yasemin ilkit di onkadar memnun kaldım ki anlatamam anne gibi ilgilendi sağolsun ben ortalığı yıktım gerek ebeler gerekse hemşireler çok iyi davrandılar ailem de çok memnun kaldı bebeğimi sağ sağlim kucağıma aldım çok teşekkür ediyorum. Hastanenin tek kusuru yemekleri çok çok kötü acilen müdahale edilmesi lazım aç kaldık resmen
Muayene ücretleri ve doğum ücretleri yüksek. Buna rağmen hizmet kalitesi çok da iyi değil. Randevu alıp da gittiğimiz halde 30-40 dk bekletildigimiz oldu.
Çok fazla doktora gitmiş biri olarak Jinekoloji alanında kendisinden daha iyi bir doktor görmedim, bilgisi tecrübesi ve anında teşhisi. Doğumumu da Bayram Hocam Yaptı, Hastanede yattığım süre zarfında gerek ilgisi gerek güleryüzü gerek samimiyeti, bir doktordan daha fazla ne bekleyebiliriz ki. Bayram Hoca Adana’ da tercih edilebilecek tek kadın Doğum doktorudur.

Adana Ozel Guzelyali Hastanesi Dogum Ucretleri Adana zel G zelyal Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Adana Özel Güzelyalı Hastanesi İletişim Adresi

AdreS: Güzelyalı Mahallesi, 81119. Sk. No:2, 01170 Çukurova/Adana
Telefon: 0322 770 7 070    GSM: 0537 562 6 788

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu