Özel Hastane Doğum Fiyatları

Adana Özel Medline Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Adana şehrinde doğum konusunda profesyonel bir hastahane olan Özel Medline Hastanesi doğum yapacak anne adayları için tam 10 adet işinde uzman doktordan oluşan kadrosu ve bunlar içerisinde Doçent Doktoru ve Profesörü ile tam anlamıyla harika bir kadro ile doğum işlemleri yapılmaktadır. Doğumdan önce ve doğumdan sonra olmak kaydıyla tam anlamıyla mükemmel bir koordinasyona sahip Özel Medline Hastanesi mükemmeliyetçiliği arayanlar için tek isim olmaktadır.

 

Adana Özel Medline Hastanesi Doğum Yapanların Yorumları

Bugün kızım doğdu. Doktorumuz Gül AŞIK çok tatlı ilgili ve işinin ehli bir doktor. Hastaneyi tercih etme sebebimiz Gül Hocamdı. Neden bu hastane geçtiğini de bugün itibariyle anladım. Doğumdan sonra hemşirelerden biri gidiyor diğeri geliyor. Bebek hemşiresi ayrı, anne hemşiresi ayrı. Refakatçiye bile her öğün yemek geliyor. Hastane personeli sürekli gelip ihtiyacınız var mı diye soruyor ve anında çözüm üretmeye çalışıyor. Doktorumuzla çalışanlarıyla on üzerinde on demek abartı olmaz. Tek eksiklik otoparkının yetersiz olması o da yeni bina bittikten sonra çözülecektir diye düşünüyorum. Fiyat olarak da kesinlikle abartı değil, hatta diğer özel doğum hastanelerini arayıp teyit edebilirsiniz. Biz çok memnun kaldık herkese tavsiye ediyoruz.
Büyük ve güzel bir hastane. Tertemiz koridorları var. Çalışanları ve hekimleri hastalara karşı ilgili. Özellikle Kulak Burun Boğaz Uzmanı Dr. Murat Hocamı ve Kadın Doğum Uzmanı Dr. Nursel Hocamı tavsiye ediyorum. Kendileri hastalarına karşı çok ilgililer.
Öncelikle 22 ocakta doğum yaptım hastaneden çok memnun kaldım…Ama 1 ay boyunca bebegim emmedi memeyi reddetti. Gitmediğim danismadigim uzman kalmadi. Ta kii KUBRA EBEYLE karşılaşana kadar 2 saatte çözdü ve bebegim emmeye başladı. Kubra ebeye çok teşekkür ederim. Medline için KUBRA EBE büyük bir şans benim durumumda olan herkese öneririm..
Eşim bu hastanede Doğum yaptı son derece memnun kaldım herkese tavsiye ederim.Kan alma biriminde görev yapan Nejla hemşire tam bir melek hemşire cokkk tesekur ederim hersey icinnn..
Doğum yaptığım hastane. Selçuk bey kesinlikle tavsiye ederim. Çok naif bir insan.Sorunsuz sakin bir doğum geçirdim. Kendiside yardımcı hemşireside çok iyi gerçekten. Ayrıca dahili Dr pınar hanımı tavsiye ederim. Çok ilgili özellikle böbrek rahatsızlıklarında.

Adana Ozel Medline Hastanesi Dogum Ucretleri Adana zel Medline Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Medline Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Belediye Evleri Mah. Turgut Özal Bulvarı No: 234 Çukurova ADANA
Çağrı Merkezi: 444 00 64    –    0322 455 25 50

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu