İL İL Hastanelerin Doğum Fiyatları Ücretleri


Not: Sunulan Fiyatlar Fikir Edinmek açısından sunulan ortalama fiyatlardir. Hiçbir Hastanenin veya Kliniğin Direk Doğum Fiyatları Sunulmamaktadır. Ortalama Fiyatlar sunulduğundan hiçbir Hastaneyi Bağlamamaktadır.

Adana Özel Sezar Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Doğum Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.Özel Hastane Doğum Fiyatları 2023, Özel Hastane Suda Doğum Ücretleri, Özel Hastane Prenses Doğum Fiyatları, 2023 Özel Hastane Sezaryen Doğum Ücretleri, Özel Hastane Epidural Doğum Fiyatları,

2017 yılında kurulan ve Adana’da özel hastahane adına yenilikleri ile kendini belli eden Özel Sezar Hospital Hastanesi doğum yapacak annelerin tercihleri arasında yer almaktadır. Mükemmel konumu ve profesyonel hastane kadrosu ile doğum yapacak anneler için mükemmel bir tercih olmaktadır.  12.000 metrekare kapalı alanı ile 110 yatak kapasiteli hastanemizde 5 ameliyathane ve 2 adet doğumhanede ile doğum yapacaklar için mükemmel bir konfor oluşturmaktadır.

Adana Özel Sezar Hastanesi Doğum Yapanların Yorumları

Öncelikle,insanın kendini rahat hissettigi bir hastane ,Kadın Doğum Uzmanı Mehmet Cazip Kocabağĺı inanılmaz bir doktor .Bilgisi ve tecrubesi ile güven verici bir doktor .ilk hamile olduğumu ögrendigimde baska bir hastaneye ve doktora gitmistim , iyiki onları degistirmişim……Tavsiye ederim….
Doğum doktorum Cazip Kocabağlıdan çok memnunum. Doktor değil aileden biri sanki Allah razı olsun doktorum iyi ki varsınız.
Doktorum cazip kocabaglinin ve doğum hemşirelerinin tecrübelerinden ve ilgilerinden çok memnun kaldım.
Çocuk hemşiresi merve hanıma çok teşekkürederiz Şimdiye kadar gördüğümüz isini severek yapabilen tek hemsire

Adana Ozel Sezar Hospital Dogum Ucretleri Adana zel Sezar Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Adana Özel Sezar Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Toros Mahallesi Kasım Ener Bulvarı No: 25 Hayal Park yanı ÇukurovaTelefon: 444 0 158   –     0 322 205 5555

Ortalama Özel Hastane Doğum Fiyatları

Şehrinizdeki Özel Hastanelerin Doğum Fiyatları İçinHadi Sende Bir Yorum Yaz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir