Özel Hastane Doğum Fiyatları

Afyon Özel Parkhayat Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Afyon’da kurulan ve sadece bir hastane olmakla kalmayıp bir ev haline gelen Afyon Parkhayat hastanesi 15.000 metrekare kapalı  bir alanda ve 152 yatak kapasitesine sahip bir hastanedir.  İşinde uzman kadın doğum doktorları sayesinde en ufak sorunlar dahi mükemmel ile sonuçlanmaktadır. Profesör, Doçent, Operatör ve Uzman doktorlardan oluşan Kadın Hastalıkları ve Doğum servisinin mükemmeliyetçi yaklaşımı sayesinde her türlü sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

 

Afyon Parkhayat Hastanesi Doğum Yapanların Yorumları

Birçok hastane araştırdıktan sonra AFYON ÖZEL PARK HAYAT hastanesinden doğum yapma kararı aldık Doktorumuz Kadın Doğum DR. Mesut Köse beydi Doktorumuzun çok iyi takibi ve ilgisiyle 25 KASIM 2020 tarihinde normal doğumla sağlıklı bir çocuğumuz oldu.. Doktorumuza, yanında çalışan nida hemşireye ve işini iyi yapan doğumhanede çalışan ekibine sonsuz teşekkürlerimizi bir borç biliriz.
Hijyen ve doktorların samimiyetine güvenim sonsuz. Özellikle Kadın Doğum doktoru Gülengül hocamın güleryüzü ve her zaman elinden gelenin fazlasını yaptığına takdire şayan.
Gebelik surecinde kafamizdaki tum soruları cevaplayip bir abi arkadas oldunuz.Gebelik ve doğum sürecim stressiz ve cok keyifli gecti sayenizde iyiki yolumuz kesişmiş hersey icin tesekkurler doktorum Op.Dr.İsmail Kestane ve ParkHayat Ailesine
Kadın doğum uzmanı Halil gülden e ve kat hemsirelerine çok teşekkür ederim

Afyon Ozel Parkhayat Hastanesi Dogum Ucretleri Afyon zel Parkhayat Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Afyon Parkhayat Hastanesi İletişim Adresi

Adres:Hasan Karaağaç Mah. Turgut Özal Cad. No.37 Merkez / Afyonkarahisar
Telefon:+90 (272) 213 87 87

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu