Ankara Acıbadem Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Ankara’da Dünya standartlarınında üstünde hizmet veren genellikle tedavi olan herkesin otel konforunda dediği Özel Acıbadem Hastaneleri, mükemmelliği arayanlar için bir numaralı isim diyebiliriz. Teknolojini sunduğu en üst düzey cihazlar ile aynı zamanda işinde profesyonel ve özenle seçilmiş doktor kadrosu sayesinde en iyisi hep sizin olacak diyebiliriz.  103 yatak kapasitesi ile birlikte 4 ameliyathane ve yenidoğan yoğum bakım ünitesine sahiptir.

Acıbadem Hastanesi Doğum Yapanların Yorumları

Tertemiz, piril piril bir hastane. Calisanlari muthis ilgili ve yardimsever. Mr icin gittik ve beklemdik, sıkılmadık. Harika bir hastane.. Rabbim tum hastamara sifa versin insallah.
Otel konforunda hastane👍 Özellikle ameliyatımı gerçekleştiren prof.dr Lütfi Tunç ve ekibine 7.ve 8.Kat hemşirelerine ilgi ve alaka alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Yemekleri ev yemeği tadında Temizlik yine otel konforunda
Yaklaşık 3 yıldır ben ve kızım tedavi – kontrolümüzü yaptırmaktayız. Genel anlamda hastaneden memnun olduğumu söyleyebilirim. Gayet temiz ve donanımlı bir hastane. Sayın Prof. Dr. Emrah Altıparmak ve Sayın Uzman Dr. Reyhan Erol(hastaneden ayrılmasını üzüntüyle karşıladık) hocalarımız başta olmak üzere tüm ekibe gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz.
Ankara Acıbadem hastanesinde 07-16 Kasım 2020 tarihleri arasında genel cerrahi bölümünde eşimin tedavi gördüğü süre içerinde yakın ilgi ve alakalarını gördüğümüz, bizi evimizdeymiş gibi hissetiren başta Prof. Dr. M. Ayhan Kuzu ve bölüm doktorlarımız olmak üzere bölüm hemşirelerimiz Havva Aydemir, Nuran Er isimlerini bilemediğim diğer hemşirelerimiz, genel temizlik hizmetlerinde çalışan tüm personele sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız…

Ankara Acibadem Hastanesi Dogum Ucretleri Ankara Ac badem Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Ankara Özel Acıbadem Hastanesi İletişim Adresi

ADRES: Turan Güneş Bulvarı 630. Cadde No: 6 Or-an, Çankaya / Ankara
TELEFON: +90 312 593 4444

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir