Özel Hastane Doğum Fiyatları

Ankara Lösante Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Ankara ilinin Gölbaşı ilçesinde faaliyet gösteren ve Lösev ile akıllarımızda ye edinen Lösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi kadın hastalıkları ve Doğum alanındada oldukça nam salmış hastanelerden biri olmakadır. Anlayışlı ve etkin hekim kadrosunun yanında alanında uzman hemşire ve ebeleri ilede doğumun her anında yanınızda olarak huzur ve güven içinde bir doğum yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Uygun fiyatları ve profesyonel doktor kadrosu sayesinde başarılı bir tedaviye ev sahipliği yapmaktadır. Normal doğum ve Sezaryen doğum seçeneklerinden en uygununu birlikte seçmenize olanak sağlayarak etkin bir doğum sunulmaktadır.

Lösante Hastanesi Tedavi Yorumları

Hep gittiğimiz bir hastane ama ilk defa kadın doğum bölümüne gittik. Elif Nazlı hoca gibi bir doktorum olduğu için şanslıyım artık. İnanılmaz pozitif, naif ve kibar bir doktor artık zor bulunuyor. Kendisine çok teşekkür ederim. Lösante böyle bir kadın doğum doktoru olduğu için çok şanslı 🍀 Bizde öyle.
Eşim burada doğum yaptı. Her şeyi ile çok memnun kaldık. Temizliği doktorları hemşireleri ekipmanları hepsi çok çok iyi. Ankara da bütün özel hastanelere yolum bir şekilde düşmüştür en iyi özel hastane burası.
Ankarada gördüğümüz en güzel, temiz, nezih ve ferah hastane. Özellikle doktorumuz Elif Aylin Taşkın ve ekibi, doğum servisinde görevli ebe, hemşire ve tüm personeller işinde uzman, nazik ve güleryüzlüydüler. Odalar otel konforunda ve hep tertemizdi. Çok memnun kaldık. Tavsiye ediyoruz…
Çok kaliteli, 5 yıldızlı otle konseptiyle ve samimi, güler yüzlü, yardımsever personeliyle hizmetinden son derece memnun kaldığımız Lösante doktorlarından kadın doğum uzmanı Elif Aylin hanıma, hemşirelerimiz Ayşe ve Güngör hanıma sonsuz teşekkürler.

Ankara Losante Hastanesi Dogum Ucretleri Fiyatlari Ankara L sante Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Lösante Hastanesi İletişim Adresi

Adres:Kızılcaşar Mahallesi 23 Nisan Caddesi 2705 Sokak No:20 İncek 06830 Gölbaşı / ANKARA
Tel:+90 (312) 666 7 666

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu