İL İL Hastanelerin Doğum Fiyatları Ücretleri


Not: Sunulan Fiyatlar Fikir Edinmek açısından sunulan ortalama fiyatlardir. Hiçbir Hastanenin veya Kliniğin Direk Doğum Fiyatları Sunulmamaktadır. Ortalama Fiyatlar sunulduğundan hiçbir Hastaneyi Bağlamamaktadır.

Ankara Özel Akropol Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Doğum Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.Özel Hastane Doğum Fiyatları 2023, Özel Hastane Suda Doğum Ücretleri, Özel Hastane Prenses Doğum Fiyatları, 2023 Özel Hastane Sezaryen Doğum Ücretleri, Özel Hastane Epidural Doğum Fiyatları,

Ankara’da  20 yıllık bir süredir Özel Hastahane kavramına yenilikler getirerek hizmet veren Özel Akropol Hastanesi Doğum alanındada uzman bir hastane diyebiliriz. 100’e varan personel kadrosu ile 50 yatak kapasitesine sahip Akropol hastanesinde, 10 yetişkin yoğun bakım ile 5 yenidoğan yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır. Alanında Uzman doktorların oluşturduğu  Ankara Özel Akropol Hastanesi Aydınlıkevler tarafında yaşayanlar için oldukça güzel bir nimet diyebiliriz.

 

Ankara Özel Akropol Hastanesi Tedavi Olanların Yorumları

Bugün gittim hastaneye. İnsanlar gayet güleryüzlü , yardımcı , size gideceğiniz yere kadar bizzat eşlik ediyorlar . SGK ile de anlaşması var muayene ücreti 70 tl tuttu. Tahlil sonuçlarım 10 dakikada hemen çıktı. Teşekkürler Akropol 🙂
Hastanenin hizmetinden, güler yüzlü çalışanlarından, uygun muayene ücretlerinden gayet memnun kaldım. Çocuk doktoru Serdar bey çok ilgili ve işini gayet iyi yapan Bi doktor. Kesinlikle tavsiye ederim.
Hastanenin hizmetinden, güler yüzlü çalışanlarından, uygun muayene ücretlerinden gayet memnun kaldım. Çocuk doktoru Serdar bey çok ilgili ve işini gayet iyi yapan Bi doktor. Kesinlikle tavsiye ederim.
Hastanenizde görev yapan, güler yüzü, samimiyeti ve yardım severliği ile biz hastaları rahatlatan Gülcan hemşireye teşekkürü borç biliriz.

Ankara Ozel Akropol Hastanesi Dogum Ucretleri Ankara zel Akropol Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Ankara Özel Akropol Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Aydınlıkevler Mah. Uzayan Sok No 99 Altındağ ANKARA
Telefon: 0312 207 90 00

Ortalama Özel Hastane Doğum Fiyatları

Şehrinizdeki Özel Hastanelerin Doğum Fiyatları İçinHadi Sende Bir Yorum Yaz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir