Ankara Özel Bayındır Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

1992 yılından günümüze kadar hizmet veren Ankara’da oldukça popüler bir hastane olan Özel Bayındır Hastanesi sağlık grubu Ankara ve İstanbul’da toplam 4 adet hastane ve 7 adet diş kliniği ile hizmet vermektedir.  Alanında uzman doktorlardan oluşan ve içerisinde Profesörler, Doçentler ve Operatör doktorların oluşturduğu, kadın hastalıkları ve Doğum bölünü en popüler bölümlerinden biri olmaktadır.  Ankara Özel Kavaklıdere Bayındır ve Söğütözü Bayındır Hastaneleri doğum ücretleri/fiyatları şöyle;

Ankara Özel Bayındır Hastanesi Tedavi Yorumları

Bu hastanede doğum yaptim ve genel olarak çok memnun kaldım gerek hemşire kalitesi, gerek oda kalitesi, sürekli ilgi, guleryüz yönünden çok iyiler. Fakat ten tene temas konusu bence çok önemliydi ve doğum anında en az 30 dakika sürmesi gerektiği anne bebek arasında bakteri geçişinin bu şekilde sağlandığı ve kıyafetler giydirildikten sonra artık ten tene temas kalmadığı belliyken ne yazık ki hastane bebegi 5 dakika içinde kucağımdan aldı, bunun için sözcülüğünüzü yapacak iyi bir doula olmasi gerekli yaninizda aksi halde anne baba o açıklamalara o durumda inanabiliyor halbuki rutin prosedür uygulanıyor, bu yonden anne-bebek dostu özellikleri geliştirilmeli.bu konu dogumda sizin için önemliyse önlem alın.
İş için Ankara’dayken, bir bel ağrısı, sırt ağrısı, böbreklerimin üzerinde çok ağrı başladı. Yanımdakiler bu hastanenin iyi olduğunu söyleyerek götürdü. Baya ilgilendiler, iyi ki gitmişim. Teşekkür ederim.
İlk defa gittiğim Bayındır Hastanesi’de Kardiyoloji Bölümünde Uzm. Dr. Anar Mammadli Bey tarafından muayene edildim.Hastalarına olan ilgisi ve özverisi çok güzeldi.Mesleğini hakkıyla yapan bir hekim.Her aradığımda bana dönüş yapıldı ve sorularıma hep cevap aldım.Ayrıca sekreteri Çağla hanımda çok yardımcı oluyor ve ilgileniyor.
By pass operasyonum sırasında ilgi ve sevgisini esirgemeyen; Kardiyovasküler Cerrahi Bölüm Bşk. Doç.Dr. Yaman ZORLUTUNA, Doç.Dr Özer KANDEMİR, Dr. İsmail SAPMAZ, Dr. Muammer AKAR, Genel Cerrah Hakan GÖKBAYIR ve Sorumlu Hemşire Ayşeman ATABEY, Sorumlu Hemşire Yrd. Lale OĞUZTÜRK, Hemşireler Duygu YİĞİT, Eda UĞURLU, Tuğçenur CAMCI, Ebrar DOĞAN, Cennet YALÇINKAYA, Buse KARDEŞ, Burcu AKIN, Kübra ACAR, Burak BAYRAM ve İrem KÖLE; Kat Destek Personeli Abdullah ÖZDEMİR’e sonsuz teşekkür ederim.

Ankara Ozel Bayindir Hastanesi Dogum Ucretleri Ankara zel Bay nd r Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Ankara Özel Bayındır Hastanesi İletişim Adresi

Söğütözü Bayındır Hastanesi
ADRES : Kızılırmak Mahallesi 1443 Cad. No:17 Söğütözü/Ankara
Tel : 0312 287 90 00

Kavaklıdere Bayındır Hastanesi
ADRES: Atatürk Bulvarı No:201 Kavaklıdere 06680 Ankara
Tel:0312 4280808

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir