Özel Hastane Doğum Fiyatları

Ankara Özel Güven Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Sektördeki uzun süreli deneyim ve 40 yılı aşkın tecrübe ile hizmet veren Özel Güven Hastanesi 1600 çalışan ve 206 adet doktor kadrosu ile gözleri doldurmaktadır. 1973 yılında ilk adımlarını atan Özel Güve Hastanesi teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. 254 yatak kapasiteli devasa hastanesi ile doğum yapacak anne adaylarının bir numaralı tercihi olmaktadır. Uygun fiyat ve çözüm odaklı olmasıda tercih sebebini artırmaktadır.

Özel Güven Hastanesi Doğum Yapanların Yorumları

Hastahane ve çalışanları çok ilgili ve güler yüzlüler Suzan hemşire, rümeysa hemşire ve Ceyda hemşireye ayrı ayrı teşekkür ederiz, hasta bakıcılar da ayrı ilgililer isimlerini bilmiyorum ama onlara da ayrıca teşekkür ederim bir dediğini iki ettirmediler,
Daha önce yazmak istedim ama fırsatım olmadı yazmak bugüne nasip miş.10.04.2021 tarihinde eşimle birlikte onur çiftçi hocaya muayene olduk bu kadar iyi niyet Güleryüz alaka insaniyet.insana ancak bu kadar ilgi gösterilir.Hocam anneniz ve babanız sizin gibi bir insanla gurur duysa azdır.iyiki varsın hocam hayatta başarılar dilerim
Merhaba, ben özellikle çocuk doktoru Hakkı Akman çok teşekkür ediyorum konusunda uzman ve çok bilğili bir doktor Güven Hastanesine ve Yönetiminede böyle doktorla çalıştığı için teşekkür ediyorum.
Yaklaşık 15 yıldır güven hastanesine gidiyorum tüm rahatsızlıklarım için. Ve bugüne kadar valeden doktoruna kadar hiç ama hiç bir kimseden ya da hizmetten sikinti yaşamadım . Teşekkürler ..

Ankara Ozel Guven Hastanesi Dogum Ucretleri Ankara zel G ven Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Ankara Özel Güven Hastanesi İletişim Adresi

Güven Hastanesi Merkez
Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Şımşek Sokak No:29, Kavaklıdere / Çankaya / Ankara
Telefon: 444 94 94

Güven Çayyolu Sağlıklı Yaşam Kampüsü
Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah., Alacaatlı Cd No:15, Çayyolu / Ankara
Telefon: 444 94 94

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu