İL İL Hastanelerin Doğum Fiyatları Ücretleri


Not: Sunulan Fiyatlar Fikir Edinmek açısından sunulan ortalama fiyatlardir. Hiçbir Hastanenin veya Kliniğin Direk Doğum Fiyatları Sunulmamaktadır. Ortalama Fiyatlar sunulduğundan hiçbir Hastaneyi Bağlamamaktadır.

Ankara Özel Liv Hospital Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Doğum Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.Özel Hastane Doğum Fiyatları 2023, Özel Hastane Suda Doğum Ücretleri, Özel Hastane Prenses Doğum Fiyatları, 2023 Özel Hastane Sezaryen Doğum Ücretleri, Özel Hastane Epidural Doğum Fiyatları,

Ankara Çankaya’da faaliyet gösteren ve oldukça mükemmelliyetçi bir yapıya sahip olan Özel Ankara Liv Hospital Hastanesi mükemmel sonuçlar arayanlar için bir numaralı hastahane diyebiliriz. Profesyonel anlayışı ve alanında kendini kanıtlamış doktor kadrosu sayesinde doğum yapmak oldukça güzel bir hal almaktadır. Yüksek olumlu geridönüşe sahip olan Ankara Özel Liv Hospital Hastanesi doğum yapmak isteyen anne adaylarının  ilk tercihi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ankara Özel Liv Hastanesi Doğum Ücretleri olarakta kendini kanıtlamaktadır.

Ankara Özel Liv Hastanesi Tedavi Yorumları

2021 yılında liv hospital da doğum yaptım.Hizmet kalitesi çok iyiydi özellikle doğum sonrası tebrik yemeği uygulaması ve garsonların ilgilerinden çok memnun kaldım.
19 mart 2021 tarihinde eşim normal doğum yaptı. Dr. Nezaket kadıoğlunun desteği ve yardımı ile oğlumuz dünyaya geldi. Teşekkürler Dr. Nezaket hanım. Doğum sırasında 9. Katta çalışan hemşirelere teşekkür ederiz. Ayrıca 9. Katta çalışan bize güzel yemekler getiren Elif hanıma da teşekkür ederiz ellerinize sağlık. Bütün kat güler yüzlü bir ekip. Teşekkürler Liv hospital ailesi..
İki hafta önce burada doğum yaptım. Her şey rüya gibiydi. Başta doktorum Nezaket Kadıoğlu olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum. Doğum yapacak herkese tavsiye ederim.
Ankara’daki en kaliteli hekimler burada çalışıyor gerçekten. Ben Nöroloji, Ortopedi ve Kadın Doğum birimlerine birçok kez muayene oldum hiçbirinde sıkıntı yaşamadım. Çalışan personele ve hocalara teşekkürlerimi buradan da iletmek istedim.

Ankara Ozel Liv Hospital Hastanesi Dogum Ucretleri Ankara zel Liv Hospital Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Ankara Özel Liv Hastanesi Hospital İletişim Adresi

Adres:Kavaklıdere, Bestekar Cd No:8, 06680 Çankaya/Ankara
Telefon: 444 4 548

Ortalama Özel Hastane Doğum Fiyatları

Şehrinizdeki Özel Hastanelerin Doğum Fiyatları İçinHadi Sende Bir Yorum Yaz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir