Özel Hastane Doğum Fiyatları

Ankara Özel Lokman Hekim Hastanesi Doğum Fiyatları / Ücretleri

1996 yılında Ankara’da kurulan Lokman Hekim Sağlık Grubu hizmet vermeye başlamıştır.  Verdiği hizmet ile mükemmeliyetçiliği amaçlayan bir hastane olmakla birlikte, doğumun ilk anından son anına kadar kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir.  Normal doğum, sezaryen doğum, epidural doğum seçeneklerinin aktif olarak uygulandığı doğum anında ve doğum sonrasında kendi evinizde gibi hissetmenize olanak sağlamaktadır.

Anne adaylarının en çok memnun kaldığı ve Ankara’da bir tercih haline gelen Özel Lokman Hekim Hastaneleri, Doğum koçu ilede doğum sırasında neler yapacaklarını nasıl hareket edecekleri konusunda yardımcı olunmaktadır.

Özel Lokman Hekim Hastanesi Tedavi Yorumları

Op.Dr.Özgül Özgan ÇELİKEL( Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı) hanım ile gebeliğim 19 haftasında tanıştım. Tesadüfen oldu ama iyi ki oldu. Doktor hanım mesleki donanımı, hiç bir detayı atlamadan sizi bilgilendirmesi,hastaya yaklaşımı ve ilgisi ile benim çok güzel hamilelik süreci geçirmemi sağlıkla bebeğimi kucağıma almamı sağladı. Kendisine çok teşekkür ederim. Lokman Hekim Hastanesi’ne de teşekkürler böyle bilgili,ilgili, donanımlı, anlayışlı bir hekim ile çalıştıkları için.
06 Mart 2022 tarihinde eşim Lokman Hekim Üniversitesi Ankara Hastanesi’nde doğum yaptı. Eşimin sancısı nedeniyle haftasonu ve gece saatlerinde gittiğimiz hastaneye; mesai saati olmamasına rağmen bizim için gelen Dr Pakize Eylem hanıma çok teşekkür ederiz. Doktorumuza hamileliğin her döneminde bize gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı minnettarız. Bebeğimizi sağlıkla kucağımıza aldığımız ilk günlerde bizi kendi evinde gibi ağırlayan başta Anıl Hemşire olmak üzere Kadın Doğum Servisi’nin değerli hemşirelerine ve tüm sağlık personellerine ayrıca teşekkür ederiz.
21.10.2021 Sincan lokman hekim hastanesinde eşim normal doğum yaptı. Biz doğum paketi satın almıştık. Hamileligin en başından doguma kadar olan bütün sürecin takibi Pakize Eylem hoca yaptı. Gerçekten işinde cok asla pisman olmadığımız ve her konuda bilgili ve pozitif bir insan. Kafanizdaki bütün soruların cevabini size veriyo. Allah nasip eder bir cocugumuz olursa hic düşünmeden eylem hocaya gitmeyi düşünüyorruz. Ayni zamanda hastane cok temiz ve cok guler yuzlu hemsire ve ebeler var size o kadR yardimci oluyorlarki. Bunu bütün samimiyetimle yaziyorum hic dusunmeden Eylem hocaya gidin.
Lokman hekim hastanesi Sincan şubesinde doğum yaptım bu süreçte baştan beri yanımda olan sevgili doktorum İrade Musagile ve doğum aşamasında benden desteğini esirgemeyen yanımda olan doğum sonrasında da emzirme konusunda yanımda olan doğum koçu ve emzirme danışmanı Sema Dalgıç a çokkkk teşekkür ederim iyi ki tanıdım ikisinide🥰
Eşime ve bana tüm doğum süreci boyunca gösterdikleri ilgi ve güler yüz için teşekkür ederim. Doktorundan hemşiresine, kat görevlisinden hasta bakıcısına, fotoğrafçısından doğum koçuna son derece kibar ve güler yüzlü, birbiriyle koordineli çalışan başarılı bir ekibe sahip. Hastane ortamı çok temiz ve steril. Hastanede değil de otelde gibi hissettiriyor insanı. Fiyat olarak da uygun diğer hastanelere göre. Hatta aynı hastanenin diğer şubelerine göre.
Kadın doğum bölümünden ayşe topcu hanımdan Allah razı olsun. Çok iyi bi insan çok iyi ilgileniyor saolsun. Çok memnun olduk diğer doktorlara da gittik oradaki en çok ayşe hanım içimize sindi. Doğumu da o yaptırdı ilgi alaka 10 numara 👍
Hastanenin doğum paketi ile uzman doktor Bahar Şentürk hanimin hastasıydım.Tanıdığım en iyi,en sabırlı,en güler yüzlü,en inancli ve isinde en basraili doktor.Doğum koçu Ebru hanım her animizda yanımızda oldu.Verdigi taktikler ile normal doğuma yonlendirdi moral vererek doğum anına kadar bana güç verdi.Tesekkur ederim.Yine bir bebeğim olsa yine sizinleyim.👍

Ankara Ozel Lokman Hekim Hastanesi Dogum FiyatlariUcretleri Ankara zel Lokman Hekim Hastanesi Do um Fiyatlar cretleri

Özel Lokman Hekim Hastanesi İletişim Adresi

Akay Hastanesi
Adres: Büklüm Sokak No:4 Kavaklıdere Çankaya/Ankara
Telefon: 444 99 11

LHÜ Ankara Hastanesi
Adres: Andiçen Mah. Polatlı 2 Cad. İdil sok. No:44 Sincan / ANKARA
Telefon: 444 99 11

Demet Tıp Merkezi
Adres: Demetevler Vatan Cad. No: 81 Yenimahalle/ANKARA
Telefon: 444 99 11

Etlik Hastanesi
General Dr. Tevfik Sağlam Cad. No:119 Etlik / ANKARA
Telefon: 444 99 11

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu