Özel Hastane Doğum Fiyatları

Ankara Özel Medicana Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

2008 yılından beridir aktif olarak hizmet veren Ankara Özel Medicana Hastanesi 20.000 metrekare kapalı alan üzerinde hizmet vermektedir. 24 saat acil sağlık esasına göre hizmet vermektedir. 50 branşta 120 hekim ve 800 kişilik personeli ile hizmet sunan Özel Medicana Hastanesi 207 yatak kapasitesine, 8 adet ameliyathane ve doğumhanesi ile mükemmel bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Sağlık alanında profesyonel kadrosunun yanında hepsi birbiriden başarılı doktor kadrosu ile doğumun ilk anından son anına kadar mükemmel bir şekilde aileden biri gibi hizmet görmenize olanak sunulmaktadır. Temizlik ve hijyen kurallarının yanınada 5 yıldızlı otel gibi konforu sayesinde, hem sağlık sorununuzu çözerken hemde konforlu bir muayene olma fırsatı sunulmaktadır.

Normal doğum, sezaryen doğum veya epidural doğum seçeneklerinin en mükemmel şekilde uygulandığı ve hizmetin sunulduğu bir hastane olmaktadır.

Özel Medicana Hastanesi Tedavi Yorumları

Normalde memnuniyet için yorum yazmam ama bu sefer memnuniyetim o kadar üst seviyedeydi ki yazmadan geçemedim. 13. Kat kadın doğum bölümünde bulunan asiye ve gülşen hemşire sanırım hayatımda hiç bir zaman göremeyeceğim kadar ilgili ve bilgililerdi. Özel ilgi ve alakalarından dolayı kendilerine ve Bu kadar illgili olan hemşirelerle çalıştığınız için sizlere ayrıca teşekkür ederim
Medicana kadın doğum bölümüne gitmekteyim.ÖZellikle belirtmek istediğim klinikteki Hülya ,Nazlı ve Büşra hemşire hanımlar çok ilgililer…Her seferinde Güler yüzle bizi karşılayıp hızlı bir şekilde yardımcı oluyorlar.Herhangi bir sorumuz olursa yardımcı oluyorlar.Tekrar çok teşekkür ederim.
hataneden,doktorumdan ve hemşirelerden çok memnun kaldım,temizlik,hijyen ve ilgi gayet güzel.her konuda size yardımcı oluyorlar kadın doğum doktorum sevgi ateş hanım hastalarına olan ilgisi zaten mükemmel❤ ayrıca pervin hemşireyede çok teşekkür ederim 😊sabrı güleryüzü ve hastaya olan yaklaşımı son derece nazikti kısacası benim için güzel bir deneyimdi
Kadin Doğum polikliniği nazlı demirtaş ve büsra Varol hemşireleriniz müthiş insanlar benimle çok ilgilendi ellerine sağlık. Nazlı hanımın elleri çok hafifti fobim olmasına rağmen hiç hissetmedim. İlgilerinden dolayı teşekkür ederim .
13 .kat kadın doğum bölümü hemşirelerinden gülşen ve asiye ye ilgi alaka güler yüzlerinden dolayı çok teşekkür ederiz 😉
Kadın doğum hastalıkların bölümünde çalışan HEMŞİRE NAZLI DEMİRTAŞ hanıma güler yüzlülügü pozitif enerjisi ve işini severek yaptığından dolayı çok teşekkür ederim.
Bugün kadın hastalıkları ve doğum bölümünde muayene oldum. Gebelik takibimi yapan sevgili biricik Ayşe hocama tesekkurlerimi sunuyorum. Benimle çok güzel ilgilendi. İlgisi, bilgisi ve tecrübesine hayran kaldım. Ayrıca hemşire hülya ve nazlı hanıma da çok teşekkür ederim. Kan alımında her zaman sorun yaşarken hülya hemşire bir girişte 6-7 tüp kan almayı çok nazik ve kibar bir şekilde başarabilmiştir. Başarılarının devamını dilerim

Ankara Ozel Medicana Hastanesi Dogum Ucretleri Fiyatlari Ankara zel Medicana Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Medicana Hastanesi İletişim Adresi

Adres:  Söğütözü Mah. 2176. Cad. No.3 06520 Söğütözü/Ankara
Telefon: 0312 292 92 92
Çağrı Merkezi:  0850 460 6334

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu