İL İL Hastanelerin Doğum Fiyatları Ücretleri


Not: Sunulan Fiyatlar Fikir Edinmek açısından sunulan ortalama fiyatlardir. Hiçbir Hastanenin veya Kliniğin Direk Doğum Fiyatları Sunulmamaktadır. Ortalama Fiyatlar sunulduğundan hiçbir Hastaneyi Bağlamamaktadır.

Ankara Özel Medisun Hastanesi Doğun Fiyatları / Ücretleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Doğum Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.Özel Hastane Doğum Fiyatları 2023, Özel Hastane Suda Doğum Ücretleri, Özel Hastane Prenses Doğum Fiyatları, 2023 Özel Hastane Sezaryen Doğum Ücretleri, Özel Hastane Epidural Doğum Fiyatları,

Kurulduğu ilk günden beridir yüksek şekilde beğenilen hastanelerden biri olan Özel Medisun Çayyolu Hastanesi 4.000 metrekare kapalı alan üzerinde hizmet vermekte olup, 2 adet ameliyathane, doğumhanesi, 15 adet yenidoğan yoğum bakım ünitesi ve 75 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Doğunun her alanında hizmet veren Özle Medisun Hastanesi mükemmeliyetçi yaklaşımı ve profesyonel yapısı ile doğum öncesi, doğum sonrası ve doğum anında yanınızda olarak profesyonel ve aileden biri gibi yaklaşımı ile huzur dolu bir doğum geçirmenize olanak sağlamaktadır.

Temizlik ve hijyen kurallarına oldukça yükse şekilde dikkat eden bu hastanede, heryerin pırıl pırıl parladığını hastaneye ilk girişte görmenize olanak sağlamaktadır.

Çayyolu Medisun Hastanesi Tedavi Yorumları

Kadın doğum uzmanı gerçekten işinin ehli bir hekim sıcakkanlı ve sevecen bir hastane bütün personeli ile en iyi şekilde hizmet vermek için fazlasıyla gayret ediyorlar İnşallah doğumda yine Madisun hastanesini tercih edeceğim
Hastanenizde çalışan hekim, hemsire, ebe, danisman tüm calisanlara teşekkür ederim.. ilgi alaka temizlik 10 numara her sey için teşekkürler:)
Dr Hüner Azimli Kadın doğum uzmanı kendisine çok teşekkür ederim.Güler yüzüyle ilgi alakasıyla ve akademik başarısıyla beni fazlasıyla memnun etti.
Doktorlarından hemşirelerine, sağlık çalışanlarından, hasta bakıcılarına o kadar iyi bi hastanede ki. Kendi mi bi çok özel hastane şartlarından daha iyi bi hastanede gibi hissettim. Hepsi çok yardımsever vicdanlı ilgili. Hastane tertemiz, düzenli, disiplinli işte olması gereken bi kurum. Başhekime bravo.
Her zaman gittiğim hastane doktorundan tüm çalışanlarından memnunum senelerdi tek gittiğim yer temizlik 10 numara müşteri hizmetleri 5 yıldız 🌟 abartma değil gerçekten öyleler hepsini çok seviyorum ve burdan saygılar sevgiler selamlar
Medisun Hastanesi’ne gerek ben gerek ailem gitti ve çalışan personel olsun, hekimler olsun çok ilgili ve çok iyiler özellikle acil bölümündeki çalışanlar başta olmak üzere diğer arkadaşlarda mükemmel Daha önce her hangi bir yorum yazmak için acele etmedim .Ama insanın istediği güleryüz ve ilgi tüm ekibe gönülden teşekkürler.

Ankara Ozel Medisun Hastanesi Dogun Fiyatlari Ucretleri Ankara zel Medisun Hastanesi Do un Fiyatlar cretleri

Çayyolu Medisun Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Çayyolu, 1920. Cadde No:61, 06800 Çankaya/Ankara
Telefon:  444 7 600

Ortalama Özel Hastane Doğum Fiyatları

Şehrinizdeki Özel Hastanelerin Doğum Fiyatları İçinHadi Sende Bir Yorum Yaz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir