Özel Hastane Doğum Fiyatları

Ankara Özel Memorial Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

42.000 metrekare kapalı alan üzerinde kurulu bulunan Ankara Özel Memorial Hastanesi Ankara’nın en büyük hastanesi olmaktadır. Özel Memorial Hastanesi 23 yatak kapasitesi, 11 ameliyathane, 63 adet poliklinik ile hizmet vermektedir.

Hepsi birbirinen değerli doktorlara sahip olan Özel Memorial Hastanesi Kadın Hastanlıkları ve Doğum alanında deneyimli 6 adet uzman hekim ile hizmet vermektedir.

Doğum alanında prorfesyonel bir yapıda hizmet vermekte olan bu hastanede, doğumhane işlemlerinde çalışan ebeleri, hemşireleri ve sağlık personelleri ile tam bir koordinasyon ve mükemmel bir hizmet ile hizmet vermektedir.

Doğumun ilk anından son anına kadar profesyonel bir yapıda ve bir hizmet anlayışı ile normal doğum, sezaryen doğum ve epidural doğum seçenekleri ile güzel bir doğum süreci sizi beklemektedir.

Özel Memorial Hastanesi Tedavi Yorumları

19 Aralık tarihinde burada doğum yaptım ve bir gece yatış yaptık. Süreç boyunca her şeyden gerçekten çok memnun kaldık. Öncelikle odalar çok ferah ve tertemiz. Hemşireler çok tatlı ve ilgililerdi süreç boyunca. Doğum sürecimin çok daha güzel geçmesini sağladılar. Memnun kalmadığım aksilik yaşadığım hiçbir durum olmadı.
15 Şubat 2021’de ikiz bebeklerimin doğumu Memorial’de gerçekleşti. Doğum sürecim hep güzel anılarla kalacak aklımda. Oda temizliğinden hemşirelere, yemeklerden güler yüze kadar hepsi harikaydı. Bebeklerimiz hala aynı hastanede takip ediliyorlar. Her gittiğimizde aynı güler yüz, aynı temizlik ile karşılanıyoruz. Pediatri sekreterliği onay almada ciddi anlamda uzman. Birkaç hastanede yaşadığımız bitmeyen onay sürecini burada hiç yaşamadık. Bekletilmedik. Bebeklerimize herkes kendi çocuğu gibi şefkatli davranıyor. Emeği olan her çalışanına ayrı ayrı teşekkür ederiz.
Aralık 2021 de eşim doğum yaptı. Süreç boyunca eşimin yanındaydım.Gördüğümüz hizmet,ilgi ve alakaları,güler yüzlü olmaları bizi çok mutlu etti. Gerek temizlik görevlisi,gerek yemek getirenler olsun hepsi ilgi ve alakalıydı.Hemşireler özellikle de Gülnur hemşire ve seda hemşire çok pozitif enerji verdiler.Kaldığımız 2 gece boyunca hiç bir olumsuzluk yaşamadık.Yine hastane işimiz olsa tercihimiz yine burası.
Memorial hastanesinde doğum yapmış biri olarak iyi ki burayı seçmişim dedirttiler. Gerek hemşireler gerek temizlik personeli ve tabiki doktorlarıyla benim memnuniyetim tam.
3 Ocak ‘ ta eşim bu hastanede erken doğum yaptı. 2 gün hastanede kaldık. Sonrasında da kontrole gittik. Hastane ile ilgili tecrübelerimize dayanarak kesinlikle iyi ki bu hastaneyi tercih etmişiz diyoruz. Genel olarak çok iyi ilgilendiler, her iki saatte bir 6. Katta görevli hemşire arkadaşlar yardımcı oldu, iyi şekilde ilgilendiler. Genel olarak güleryüzlü ve samimi davrandılar, yardımcı olmalarının yanı sıra bebek bakımı ile ilgili de çok şey öğrettiler. Yemekler orta üzeriydi. Genel olarak memnun kaldık. Başta 6. Katta görevli isimlerini teker teker sayamayacağım tüm hemşirelere ve bizimle ilgilenen tüm doktor ve diğer personelinize teşekkür ediyorum.

Ankara Ozel Memorial Hastanesi Dogum Ucretleri Fiyatlari Ankara zel Memorial Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Memorial Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Balgat Mah. Mevlana Blv. 1422. Sok. No: 4, 06520, Çankaya/Ankara
Telefon: (0312) 253 66 66

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu