Özel Hastane Doğum Fiyatları

Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi Doğum Fiyatları / Ücretleri

Ankara’da hizmet veren Özel Ankara Ortadoğu Hastanesi 15.000 metrekare kapalı alanda 15 katlı binasında, 140 adet yatak kapasitesi, 2 doğumhanesi ve 5 adet ameliyathanesi ve8 adet yenidoğan yoğun bakım ünitesine sahip bir hastane olmaktadır.

Kadın Hastalıklar ve doğum alanında uzman 4 adet hekim ile hizmet veren Ortadoğu Hastanesi, normal doğum, sezaryen doğum ve epidural doğum ile doğumun öncesine ve sonrasında aile şefkatiyle bir tedavi imkanı sunmaktadır.

Teknolojik gelişmeleri ve dünya standartlarında hizmet sunan ve yurtdışındada oldukça yüksek beğeniye sahip bir hastane olmaktadır.

Özel Ortadoğu Hastanesi Tedavi Yorumları

Kadın Doğum polikliniğinde 1 gece özel bir durumdan dolayı yatış yaptım.. Doktorum Özlem hoca ve gece gündüz çalışan hemşire ve yardımcı personel e çok teşekkür ederim.. Yardımcı personel oda temizliği için sürekli geldi ve her seferinde Bi isteğiniz varmı diye sordu. Kendimi hiç yalnız hissetmedim iyi ki diyorum…
10.02.2022 tarihinde eşim Özel Ortadoğu Hastanesinde sezaryan ile doğum yaptı. Bu esnada başta doktorumuz Doç. Dr. Özlem GÜN ERYILMAZ hanımefendi olmak üzere 6. kat sorumlu hemşiresi, hemşire hanımlar ve yardımcı personel bizlere samimi, güler yüzlü bir şekilde ilgi ve alakalarını hiç eksik etmeden takip ve tedavilerimizi gerçekleştirdiler. Sağlık hizmetinin kalitesi adeta mükemmeldi.
Doktorum Zeynep hanima sonsuz teşekkürler ilgi ve alakaniz için hastane personeli ve ilgileri içinde ayrıca teşekkür ederim tekrar böyle mutlu anlarda tercihiniz olucaksiniz emin olun.yeni doğum. Yeni dogum yogun bakım için ayrica çok çok memnun kaldım ilgileri için. ☺
Perşembe günü sezeryan doğum yapıp aynı gün ayaklandım ve cuma günü hastaneden taburcu oldum. Sevgili Zeynep Arpa hocama ve hastanede personeline ne kadar teşekkür etsem azdır. 9 ay boyunca her zaman çok ilgili ve sabırlı davrandı. İyi ki Zeynep hocamı tanımışım. Gözünüz kapalı gidin, kendinizi ve bebeğinizi emanet edin.
Eşimin biricik kızım Ece Serra’ya hamileliği sürecinde dokuz ay boyunca Dr. Zeynep Arpa’ya gidip geldik. Normal doğum beklerken biranda kendimizi sezeryan doğumda bulduk. Çok şükür Döne ebe gibi tecrübeli bir ebemiz vardı. Doğum başarıyla gerçekleşti ve yavrumuzu elimize aldık. Bize bu süreçte yardımcı olan tüm Ortadoğu hastanesi personeline teşekkürlerimizi sunuyoruz…

Ankara Ozel Ortadogu Hastanesi Dogum Fiyatlari Ucretleri Ankara zel Ortado u Hastanesi Do um Fiyatlar cretleri

Özel Ortadoğu Hastanesi İletişim Adresi

ADRES: İvedik Caddesi No: 61 Yenimahalle | ANKARA
Telefon: +90 312 315 55 45
Telefon: 0 850 800 9696

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu