Özel Hastane Doğum Fiyatları

Ankara Özel Umut Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Ankara Kavaklıdere tarafında yer alan ve mükemmel bir hastahane konumunda yer bulan Özel Umut Hastanesi son model yeni nesil cihazlar ile donatılmış bir hastahane olmaktadır. Tüm yeterlilik belgelerine sahip olan Özel Umut Hastanesi işinde uzman ve profesyonelliğini ortaya koymuş Uzman Doktor kadrolarından oluşmaktadır. Hemşire, ebe, teknik personel gibi tüm alanlarda gerekli eğitimleri almış personelleri ile doğum yapacak anne adaylarının işini kolaylaştırmak için çalışmaktadırlar. Ankara Özel Umut Hastanesi doğum fiyatları şöyle;

Ankara Özel Umut Hastanesi Doğum Yapanların Yorumları

19.nisanda dr. Ömer ekin hocam beni ameliyat etti Hastaneyi daha önceden tanimiyordum Ilgi, alaka ve gülen yüzler 2katta çalışan personel, temizlik görevlisi sarışın abla ve doktorlar hersey icin cok sagolun ❤️🙌 Hemşireler : başta muharrem olmak üzere hemşire imran, buse, Kübra ve baş hemşire Malesef ismi aklima gelmiyor hakkınızı helal edin hersey icin cok tsk ederim iyiki varsınız
Öncelikle çok kaliteli ve butik tarzda bir hastane çok memnun kaldım çağrı merkezindeki arkadaşların ilgisi bilgisi ve doğru yönlendirmesi kaliteyi belli etti personelin samimiyeti ve Dr bilgisinden muayenesinde çok memnun kaldım tekrar teşekkür ederim .hemşirelerde çok güler yüzlüydu.
Bende Özel Ankara Umut hastanesinden randevu aldım.aşı için gittiğim hastanenin girişindeki danışmada görevli arkadaşımızla aşıyı yapan hemşire kardeşimizin ve özellikle Hava hemşirenin yakın ilgi ve alakalarına hayran kaldım.Gereçekten böylesine sıkıntılı günlerde yoğun çalışma sistemlerine rağmen sağlık çalışanlarının saygı ve ilgililerinide bırakmamaları ayrı bir takdir konusu doğrusu.Teşekkürler.
13 gün önce Özel Ankara Umut Hastanesinde sol varikosel ve fıtık ameliyatı oldum. Gönülden iyiki yolumuz kesişti diyebildiğim, hem uzmanlığı ile hemde hastalarına insancıl yaklaşımı ile güven veren güler yüzlü ve başarılı çok kıymetli Doç.Dr Mehmet Bilgehan YÜKSEL hocamı tanımaktan büyük mutluluk duydum.

Ankara Ozel Umut Hastanesi Dogum Ucretleri Ankara zel Umut Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Ankara Özel Umut Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Barbaros Mah. Büklüm Cad. No:72  Kavaklıdere / Çankaya / Ankara
Telefon: 0 312 466 38 38 Telefon: 0 850 511 18 81 Telefon: 0 850 511 19 38

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu