Özel Hastane Doğum Fiyatları

Ankara Özel Yüzüncü 100. Yıl Hastanesi Doğum Fiyatları / Ücretleri

2005 yılından beridir aktif olarak hizmet veren Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi Ankara’da hizmet veren dünya standartlarında hizmet veren bir hastane olmaktadır. 4 adet ameliyathanesi, 1 adet doğumhanesi ve 76 adet yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Hepsi alanında uzman olan ve kendini geliştiren doktor kadrosuna sahip olan Özel Ankara 100. Yıl Hastanesi Kadın hastalıkları ve Doğum alanındaki doktorları ilede adından söz ettiren bir hastane olmaktadır. Uzman doktor kadrosu ve hizmet anlayışında mükemmeliyetçi yaklaşımları ile problemsiz bir hizmet sunmaktadır.

Ebelerin yaklaşımı olsun, hemşirelerin cana yakınlığı olsun ve doktorların çözüm odaklı yaklaşımları ile doğum öncesi ve sonrasında rahatlatıcı bir şekilde geçirmenize olanak sağlamaktadır.

Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi Tedavi Yorumları

Hamileliğimin ilk ayında Sn. Elif GÖZDEMİR Hoca ile tanımış olduğum adını duyduğum hastanedir. 3 ayımda doğum paketi aldım ve hem sevgili doktorum Elif Gözdemir Hocam ve ekibinden hem de tüm hastane çalışanlarından ve ilgili yönetiminden çok memnun kaldım. Özellikle Elif hocama ve doğumumda yanımda olan tüm ekibe, güler yüzlü nazik ebe ve hemşirelerimize çok teşekkür ederim.
100.yıl hastanesinden çok memnunum özellikle kadın doğum ve çocuk bölümünden çok çok memnunum. Acil bölümüde Hastalara çok ilgililer. Kendinizi özel hissediyorsunuz. Çok teşekkürler 100. Yıl hastane çalışanları👍👍👍
Mrb. Arkadaşlar eşimle 3 yıllık evliyiz uzun zamandır kurmuş olduğumuz çocuk hayaline kavuşmak için artık son günlerdi.ancak eşim doğum dan çok ama çok korkuyor du ve asla devlet Hastanelerinde yapmak istemiyordu çünki devlet hastanelerinin tıbbi açıdan durumu iyi olabilir ancak insana insan gibi muamele konusunda ciddi sıkıntı ları vardı maddi durumumuzda pek el vermediği için özel hastahaneye gidemiyorduk derken araştırdık ve 100 yil hastanesini bulduk hem fiyat açısından çok ucuz hemde doktor kadrosu olarak tanınmış doktorlardi bizde doğum için hastahaneye basvurduk ve gordukki bizim düşündüğümüzden daha iyi sıcak bir ortam vardı
Kadım doğum doktoru Elif hanım çok tecrübeli ve güler yüzlü bir doktor. Biz gebeliğin 5. aydan sonra tanıştık ve doğumu 100. Yıl hastanesinde Elif hanım yaptırdı. Normal doğumu önermesi, teşvik etmesi, sonuna kadar vazgeçmemesi, eşimin korkularını atlatmasında yardımcı olmasıyla kalbimizi kazandı. Hastaneden, doktorumuzdan ve ebe hanımdan çok memnun kaldık. Eşim bi daha hamile olsa yine gönül rahatlığıyla giderim diyor. Ayrıca Gamze hanıma çok çok teşekkür ediyoruz. Bize her konuda çok yardımcı oldu.
Profesyonel, güler yüzlü, işinin ehli olan doktor ve çalışanlarından çok güzel hizmet aldım. Çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Ankara Ozel Yuzuncu 100 Yil Hastanesi Dogum Fiyatlari Ucretleri Ankara zel Y z nc 100 Y l Hastanesi Do um Fiyatlar cretleri

Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:54 Çankaya / Ankara
Çağrı Merkezi:0312 284 08 08

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu