Özel Hastane Doğum Fiyatları

Antalya Özel Akdeniz Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Aslen köklerinin 1990 yılına dayanan ve 2020 senesinde yeni yerinde hizmet veren Özel Adeniz Hastanesi 22 branşta elliyi aşkın uzman hekim ile hizmet vermektedir.  Sadece Manavgat halkına değil, aynı zamanda çevre il ve ilçelerle birlikte 47 farklı ülkeden sağlık için gelen misafirlere ev sahipliği yapmaktadır.

Doğum alanında uzman isimleri içerisinde bulunduran Özel Akdeniz Hastanesi 3 adet birbirinden değerli uzman Kadın Hastalıkları ve Doğum doktoru ile hizmet vermektedir.

Doğumhane Salonunda hizmet veren Ebeleri, hemşireleri ve sağlık personelleri ile güzel işler başaran bir ekine ev sahipliği yapan özel hastanelerden biri olmaktadır. Misafirperverliği ve ev sahipliğini çok iyi bir şekilde sunan Özel Akdeniz Şifa Hastanesi her sorununuzda yanınızda olmayı amaçlamaktadır. Normal doğum olsun, sezaryen doğum olsun veya epidurap doğum olsun hepsinde en iyi hizmeti ve sonucu sunmak için size yardımcı olunmaktadır.

Özel Akdeniz Hastanesi Tedavi Yorumları

Hemşire Gülay Süzen sayesinde tanımış olduğum doktor kadın doğum uzmanı Ahmet Yaman hocama ve ekibine teşekkür ederim.
24.07.2021 tarihinde hamile olan gelinim sancılanınca, bölgede tek yenidoğan yoğun bakım servisi bu hastanede olduğundan, Akdeniz Hastanesi’ne geldik. Kadın Doğum bölümünden Ayşe ebe, anne şefkatiyle yaklaştı ve çok rahatlattı. Dr Gizem hanım yerinde ve acil müdahele ile doğumu gerçekleştirdi, Anestezi Uzmanı Banu hanım doğru yönlendirmesi ve sakin tavırlarıyla doğru karar vermemize yardımcı oldu, adını hatırlayamıyorum ama yenidoğan doktoru beyefendi inanılmaz iyi bir kararla bebeğimizi acilen ameliyat için Antalya’nın en iyi çocuk cerrahlarından birine yönlendirdi, 2. Kat hemşireleri ve hastabakıcıları güleryüzlü ve içten davranışlarıyla bizi çok rahatlattı, hastane son derece temiz ve konforluydu. Farklı bir şehirde böyle sıkıntılı bir durumun ilk aşamasını hastane ve ekibin yerinde müdahalesiyle atlattık. Hepsinden Allah razı olsun. Sonsuz teşekkürler. Şimdi bebeğimizin sağlığına kavuşması için bekliyoruz ve dua ediyoruz.
Bilgili ve de ilgili bir hastahane. Eşimin gebelik süreci ve sonrasında Kadın Doğum bölümü doktorumuz Ahmet Yaman ve harika ekibi gerçekten çok ilgilendiler. Doğum nedeniyle yaptığımız iki günlük konaklama sırasında da doktorlar ve hemşireler ilgileri ile bize çok mutlu ettiler.
Yabancı bir şehirde erken doğum yapan eşim ve ailemize ev sıcaklığında bir misafirperverlik ve gereken tüm sağlık imkanlarını sağlayan hastaneye teşekkür ediyoruz.

Antalya Ozel Akdeniz Hastanesi Dogum Ucretleri Fiyatlari Antalya zel Akdeniz Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Akdeniz Hastanesi İletişim Adresi

Telefon: +90 242 746 00 13
Adres: Sorgun Mah. 8151 Sk. No:10 Manavgat/Antalya 07600

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu