Özel Hastane Doğum Fiyatları

Antalya Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Doğum Ücretleri/Fiyatları

2011 yılında beridir hizmet veren Antalya ilinin Kepez ilçesinde faaliyet gösteren Antalya Özel Akdeniz Şifa Hastanesi 5500 metrekare kapalı alanda hizmet vermekte olup; 30 adet yoğun bakım yatağı ve 75 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Çevre il ve ilçelerden oldukça yüksek şekilde tercih edilen hastanelerden biri olan Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Doğum alanında hepsi birbirinden değerli doktorlara ev sahipliği yapmaktadır. Ebeleri olsun Hemşireleri olsun ve diğer sağlık çalışanları ile doğumun en güzle şekilde geçmesi için oldukça çaba gösteren bir kadrosu ile doğumun her anında yanınızda bulunmaktadır.

Özel Akdeniz Şifa Hastanesinde normal doğum, sezaryen doğum ve epidural doğum seçenekleri ile anne adaylarının en rahat ve güvenilir şekilde doğumunu yaptırılmaktadır.

Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Tedavi Yorumları

Her gittiğimde her alanda güleryüzlü ve işinde uzman, deneyimli bir kadro ile çalışıyorlar. Tüm hastalara değer veriyor ve ilgileniyorlar.Kadın doğum ve çocuk doktorları son derece bilgili çok memnun kaldık.Ayrıca hastane Müdürü Süleyman Sarı bey’e çok teşekkür ederiz bize çok yardımcı oldu.Şİfa Hastanesinde çalışan tüm yöneticilere, doktorlarımıza ve hastane çalışanlarına verdikleri kaliteli hizmet için teşekkür ederim.
Kerim Emrah Yavuz gözünüz kapalı güvenebileceğiniz kadın hastalıkları ve doğum uzmanıdır .Güler yüzlü ve gerçekten çok ilgili birisidir . Tercih etmenizi öneririm. Sezeryan dönemim çok iyi geçti sayesinde teşekkür ediyorum kendisine.
Kesinlikle tavsiye edebilecegim Bi hastane, personeller nezaketli, merhametli, ilgili. Eşim bu gun dogum yapti sultan ebe 45 dakka da guler yüzü ile nazik ve merhametli tavır ve davranışlari ile dogumu yaptirdi. Butun Akdeniz şifa hastanesi personellerine özellikle kerim hoca ve sultan ebeye çok teşekkür ederim
Ebe Hatice hanım mesleğini çok iyi icra eden biri ama en önemlisi çok iyi bir insan güleryüzlü ve yardımsever.ilk dogumumu burda yaptim.kendisinden bebek bakimi ve doğru emzirme konusuda cok şey öğrendim.Bu sürectre ve sonrasında tüm yardımlarından dolayı çok teşekkürederiz.

Antalya Ozel Akdeniz Sifa Hastanesi Dogum UcretleriFiyatlari Antalya zel Akdeniz ifa Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Akdeniz Şifa Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Kuzeyyaka Mahallesi Yeşilırmak Caddesi No: 367 Varsak Köprüsü Kepez/ANTALYA
Telefon: 444 7 606

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu