Özel Hastane Doğum Fiyatları

Antalya Özel Anadolu Hastanesi Doğum Ücretleri/Fiyatları

Antalya’da hizmet veren Özel Antalya Anadolu Hastanesi Doğum alanında hepsi birbirinden uzman hekim kadrosuna sahip bir hastanedir. 120 yatak kapasitesine sahip olmakla birlikte, 3 adet ameliyathane, 2 adet doğumhane ve Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesine sahip bir hastane olmaktadır.

Özel Anadolu Hastanesi Antalya ilinde 7 farklı lokasyonda hizmet veren bir hastane grubu olmakla birlikte sektördeki öncü tecrübesi ve hizmet anlayışıyla alanında deneyimli doktorlara ev sahipliği yapmaktadır. Doğum alanında uzman doktorları ile sezaryen doğum, normal doğum  ve epidural doğum ile doğumun her anında yanınızda olmaktadır.

Antalya Anadolu Hastanesi Tedavi Yorumları

Başta Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Sn.Dr.Havva Yılmaz’a ve tüm Anadolu Hastanesi ekibine, operasyonum süresince gösterdikleri ilgi ve sabır için sonsuz teşekkürler.
Bebek Oğuz’un ailesi olarak, yaklaşık 32 haftalık doğan bebeğimizin doğum ve yeni doğan yoğun bakım sürecinde yanımızda olduğunuz için Derya Aksu hocama, Hakan Seçkin hocama, Özgür Yurttaş hocama, Halide hemşireye, Özge hemşireye, Hatice hemşireye ve benim evladıma kendi evladı gibi bakan ama ismini bilemediğim herkese iyi ki varsınız demek istiyorum. Allah razı olsun. Selamlar.
Hastanenin Kadın Doğum Doktoru Erhan Muluk çok bilgili ve deneyimli doktor olup, serviste görev yapan Rümeysa, Ayşe ve Betül hemşirelerinin yaklaşımı çok iyi ve mesleklerinin hakkını sonuna kadar vermektedirler. Hasta psikolojisinden çok iyi anlayan doktorumuza ve hemşirelerimize teşekkür ederiz.
Anadolu hastanesi çalışanlarına özellikle 3.kat kadın doğum ekibine:Rumeysa hüsna önal-esra taşçı-ayşe çoşkun-betül apaydın-ilknur tıkış ve Merve mutlu -özlem Erdoğmuşa sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Odaya çağırmama bile gerek kalmadı saatte bir odaya gelip bir şeye ihtiyacım var mi diye sordular.Beni hiç yalnız bırakmadılar. Tekrardan çok teşekkür ederim.Hakkınızı helal edin.

Antalya Ozel Anadolu Hastanesi Dogum UcretleriFiyatlari Antalya zel Anadolu Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Antalya Anadolu Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Çaybaşı Mah. 1352.sk. No:8 07100 Antalya / Türkiye
Telefon: 444 9 112
Telefon: 0242 249 33 00 (pbx)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu