Özel Hastane Doğum Fiyatları

Antalya Özel Medikum Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Antalya’nın Kumluca ilçesinde faaliyet gösteren Özel Medikum Hastanesi 2017 yılından beridir faaliyet göstermektedir. Toplamda 12.000 metrekare kapalı alanda hizmet veren ve 150 yatak kapasitesi bulunana ama 75 yatak ile hizmet vermektedir. 7 adet yenidoğan yoğun bakım ünitesi, 14 adet erişkin yoğun bakım ünitesi ile hizmet vermektedir.

Doğum alanında hepsi birbirinden deneyimli ve modern tıbbın tüm gerekliliğini benimseyen, gelecek teknolojik gelişmeleri yakından takip eden alanında uzman hekimler tarafından hizmet vermektedir. Ebeleri ile hemşireleri ile sağlık personelleri ile ve uzman hekimleri tüm alanlarda hizmet veren hastanenin hijyen kurallarına oldukça dikkat etmesi ve 5 yıldızlı otel konforunu sunmaktadır.

Özel Medikum Hastanesi Tedavi Yorumları

Kadın Doğum doktorumuz Mehmet bey ve tüm ameliyathane Ekibine çok teşekkür ediyorum. Çok ilgili ve çok tecrübeli bir ekip. Kesinlikle tavsiye ediyorum Medikum hastanesini ve Doğum ekibi.
Doğum için tedavimizi burada geçirdik. Doğum burada gerçekleşti pazar günü. Doktor Ümmü Gül Hanıma, ebe Aysun ve Ayçay Hanım başta olmak üzere hizmetlisinden doktoruna kadar hepsine çok teşekkür ederim hepsi çok ilgiliydi.
Hastahaneye girişimizden itibariyle çıkış anımıza kadar gülen yüzü ve samimyetiyle bizimle ilgilenen Dilan karacan hanımın yardım ve desteği üzerine eşim için doğum ve doğum takiple alakalı herşey için medikum hastahanesine geçiş yaptık. Tüm Çevremize memnuniyet ve önerilerimizi sunduk. Hastahenelerle ilgili tedirginlikleri olan tüm hastalara tavsiye edeceğimiz bir hastahane. Herkese sağlıklı günler dilerim.
Şu anda bölgenin en temiz ve en iyi doktorlarına sahip hastanesi diyebilirim. Kesinlikle güvenerek gidebileceğiniz bir hastane.Muayene fiyatları da verilen hizmeti karşılıyor, uygun.Çalışanları ilgili, güler yüzlü ve özellikle hijyen konusunda çok hassaslar.Doktor kadrosuna da değinmek gerekirse; alanlarında uzman ve yardımsever. Her konuda danışıp, kendilerinden bilgi alabilirsiniz.

Antalya Ozel Medikum Hastanesi Dogum Ucretleri Fiyatlari Antalya zel Medikum Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Medikum Hastanesi İletişim Adresi

Telefon: 0242 887 22 10  – 11
Adres: Hacıveliler Mahallesi Merkez Sokak No:2 07350 Kumluca/Antalya

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu