Antalya Özel Medstar Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

1999 yılında ve 2009 yılında kurulan iki farklı hastanede hisme veren Özel Antalya Medstar Hastanesi ve Özel Medstar Topçular Hastanesi olarak hizmet vermektedir.

İlk Hastanemiz Medstar Topçular Hastanesi 4600 metrekare kapalı alan üzerinde 58 hasta yatağı ile hizmet vermektedir.

İkinci Hastanemiz ise Antalya Medstar Hastanesi ise 18500 metrekare kapalı alan üzerinde 124 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Doğumun öncesi ve sonrasında sunduğu hizmetler, verdiği bilgiler, rahatlatıcı deneyimleri ile mükemmel bir doğum sizi beklemektedir. Hepsi alanında ihtisas yapmış deneyimli doktorlardan oluşan kadrosu ile doğumların mükemmel geçmesi için elinden geleni yapmakadır. Normal doğum sezaryen doğum ve epidural doğum seçenekleri ile doğum anında yanınızda bulunmaktadır.

Özel Medstar Hastanesi Tedavi Yorumları

Kadın doğum uzmanı Dr Nalan Cihangir hanıma tsklerimizi sunuyoruz. Harika bir hekim gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. Ayrıca hastanenin fiziksel olanakları gayet iyi.
Kalitesine , bilgisine , hizmetine ve ilgisine her zaman güvendiğim bir hastanedir.Yıllardır da gittiğimiz bir kurumdur. Özellikle her gittiğimizde ilgisini alakasını hiç eksik etmeyen Koordinator Dr.Hüseyin Ayvacıoğlu’nun hakkını ödememiz imkansızdır.Antalya’nın özellikle Kadın Doğum konusunda en donanımlı ve tercih edilen hastanelerinden biridir. Genel olarak hastane temiz , personeli ilgili , aydınlatması ve havalandırması yeterlidir.
Kadın doğum bölümünde Murat Bulut çok tecrübeli bilgili güler yüzlü bir doktor ama benim için en önemlisi her an ulaşabilmek gece gündüz pazar günleri bile tel cevap veriyor Allah razı olsun mükemmel bir dr herkese tavsiye ederim
12.08.2020 tarihinde yıldız medstar Hastanesi’nde doğum yaptım. Doktorumuz Mehmet Karaca, hemşiresi Mihriban hanım, ameliyathane ekibi ve kadın doğum bölümündeki sorumlu serpil hanım, ezgi hanım, o gece nöbete gelen hemşire hanimlar ve personele çok teşekkür ederim, mesleki bilgi ve becerilerini hastalarını rahatlatmak anlamında sonuna kadar hissettiriyorlar, kendinizi güvende hissediyorsunuz, herşey için sonsuz teşekkürler …
Kadın doğum biriminde görevli Prof.Dr.Mehmet Karaca bey ve hemşire Ayşe Ersoy hanımefendinin bugünkü bana yapılan küçük operasyonda, ilgilerinden dolayı çok çok teşekkür ederim. (Gülsüm Kaya)
Bu sabah kan vermek için gittim.kadin doğum katında kan verdim.igneden korkan ben kanımın alındığını bile hissetmedim eli hafif güler yüzlü hemşire Asuman hanıma çok teşekkür ederim.

Antalya Ozel Medstar Hastanesi Dogum Ucretleri Fiyatlari Antalya zel Medstar Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Medstar Hastanesi İletişim Adresi

Medstar Antalya Hastanesi

Yıldız Mh Yıldız Cd 220 Sk No 19 ANTALYA
Telefon: (0242) 310 92 92

Medstar Topçular Hastanesi

Tarım Mah. Perge Bulv. No:19 ANTALYA
Telefon: 0(242) 310 32 32

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir