Özel Hastane Doğum Fiyatları

Antalya Özel Memorial Hastanesi Doğum Fiyatları / Ücretleri

Memorial Sağlık Grubunun profesyonel kalitesini ve mükemmel hizmet anlayışını barındıran Özel Antalya Memorial Hastanesi 114 hasta yatağı 28 yoğun bakım ünitesi, 5 ameliyathanesi, doğumhanesi ve 5 yıldızlı bir otel konforunda yapısı ile otel mi hastanemi anlayışıyla hizmet vermektedir.

Her alanın titizlikle temizlenmesi, hepsi birbirinden profesyonel ve deneyimli doktorlara ev sahipliği yapması, öncesi ve sonrasında her daim yanınızda olan hastanelerden biri olmaktadır.

Doğum işlemlerinde doğum öncesi, doğum anı ve doğum sonrasında her daim yanınızda bulunan personelleri, ebeleri, hemşireleri ve doktorları ile doğum anınızda tam bir güven içerisinde olmanıza olanak sağlamaktadır.

Antalya Özel Memorial Hastanesi Tedavi Yorumları

Gebeliğimin 16. Haftasında İstanbul’dan tayin olarak geldiğim Antalya’da takibine başladığım kadın doğum uzmanı Timur Uğurlu hocama ne kadar teşekkür etsek azdır. Gebeliğimin takiplerini en başından beri kendisi yapıyormuş gibi titizlikle takip etti. Pozitif ve samimi tutumu, uzman yaklaşımı, hastasına gösterdiği nezaket mükemmeldi. 37. Haftamda gece yarısı saat 3 e doğru aniden başlayan doğum sancım yüzünden kendimi hastaneye zor atmışken, 10-15 dk içinde gelerek sıkıntısız şekilde doğumumu yaptırdı. Bizi sağ Salim bebeğimize kavuşturduğu için çok teşekkür ederiz. Ayrıca doğum yaptığım gece benimle ilgilenen ebe Feride hanıma da çok teşekkür ediyorum, bir anne şefkatiyle gebelere yaklaştığını belirtmek isterim.
Sayın kadın doğum uzmanı eftal beye we ekibine sonsuz teşekkürler ilgisi alakası detaylı anlatımı ve güler yuzlu çalışanlarına da akeza öyle çok mutlu olduk basarilarinizin dewamini dilerim
Timur ve Mümine hocamıza çok teşekkür ederiz. Doğum Sürecimizi çok ama çok kolay atlatmamizi sağladılar. İlgi alaka ve iş ciddiyetleri muhteşem.
Başta Dr. Timur Bey’ e, ilgi ve alakalarindan dolayı Ameliyathane ekibine , Anestezi ekibine ve Gamze Tektaş Hanım’ a, verdikleri her konudaki destekten dolayı Kadin Doğum Servisi ekibine, serviste doğumun olduğu ilk gün ve sonrasında yardımlarını hiç eksik etmeyen Ayşe Arı Hemşire Hanim’ a, Çocuk Dr’ u Ahmet Bey’ e ve muayeneye giderken eşim rahatsızlığında o an orada olan ve anında yardımcı olan Havva Topal Hemşire Hanim’ a çok teşekkür ederiz. Memorial ekibi verdiğiniz hizmet için çok teşekkür ederiz
Memorial Antalya hastanesi hekimlerinden Prof Dr.M.Murat İnal beyefendiye,Op.Dr.Bilgi Uslu Aybar hanımefendiye ve onların nezdinde Kadın Doğum Ünitesinde hemşire Ezgi Hn ve hemşire arkadaşlarına,yemek,temizlik ,idare ve tüm sağlık personeline sonsuz minnet duygularımla teşekkürlerimi iletmek isterim.Hastaneniz 5 değil 7 yıldız statüsünde hizmet vermektedir.Bundan böyle benim ve çevreme koşulsuz tavsiye edebileceğim VAZGEÇİLMEZİMDİR !!!

Antalya Ozel Memorial Hastanesi Dogum Fiyatlari Ucretleri Antalya zel Memorial Hastanesi Do um Fiyatlar cretleri

Antalya Özel Memorial Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Zafer Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No: 91, Kepez/Antalya
Telefon: (0242) 314 66 66

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu