Özel Hastane Doğum Fiyatları

Antalya Özel Olimpos Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Aslen 2006 yılına dayanan ve 2012 yılında isim değişikliğine giderek şuanki ismi Özelini Olimpos Hastanesi olan, Antalya Özel Olimpos Hastanesi Şuan 40 hekim, 250 personeli, 24 poliklinik, 67 yatak kapasitesi, 19 yenidoğan yoğun bakım, 10 erişkin yoğun bakım ve 5 acil gözlem yatağıyla hizmet vermektedir.

Doğumhane hizmetlerinde çalışan ebeleri ve hemşireleri ile oldukça mükemmel bir hizmet veren Özel Olimpos Hastanesi kadın hastalıkları ve doğum alanında birbirinden değerli uzman doktorlara ev sahipliği yapan hastanelerden biri olmaktadır.

Hastanenin en çok göze hitap eden noktalarından biride hijyen ve temizlik konularında oldukça duyarlı olması ve her alanın her daim temizlenmesi ile mükemmel bir temizlik hissi sunmaktadır.

Antalya Özel Olimpos Hastanesi Tedavi Yorumları

OLİMPOS HASTANESİ DOĞUM DOKTORU HAKAN BEY ÖNCELİKLE TEŞEKKÜRLER EDERİZ ÇOK BAŞARI ÇOK BABACAN.AURICA DOĞUM BÖLÜMÜNDEKİ BÜTÜN SAĞLIKCILARA SONZUZ TEŞEKKÜR.ÇOK TEMİZ VE ÇOK ILGILERDI.ÖZELİKLE BU CORENA ZAMANINDA.HERKEZE TAVSİYE EDERIM.AYRICA ÇOCUK DOKTORU AHMET KAYA BEYE DE TEŞEKÜRLER .BAŞARILAR DİLERİM.🥰👍🙏
Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır bir kaç tane doktordan sonra tavsiye üzerine Aynur Hanım ile tanıştık. Gerçekten mükemmel işine aşık güven veren bir doktor. Hasta psikolojisinden anlıyor endişelerini tahmin edebiliyor ve korkularını yenmeni sağlıyor. Gebeligim sürecinde bana ne söylediyse onlara harfiyen uydum bazı sağlık sorunları olmasına ragmen çok rahat bir gebelik geçirdim. Hele ki doğum günü ameliyathane ye girerken yanımda olması güler yüzle cesaretlendirmesi hazırlanıp geldiğinde işlemi tek tek anlatması benimle sohbet etmesi ve bebeğim doğduğunda benimle aynı heyecanı yaşaması bunların hepsi o kadar güzel bir şey ki en güzel gebelik ve en güzel doğum hikayesi bende Aynur Hanımın sayesinde ve harika ekibi sayesinde . Güven veren doktor=mutlu anne=mutlu bebek Doktoruma minnettarım
İkizlerimin biri zatüre ile sevk edilmişti boşluk bu hastanenin yoğun bakımında varmış ve bebeğimi kabul ettiler 112 ile getirildi. Hastaneye ulaştığımızda akşam geç vakitti ama ona rağmen Ayşenur hemşire sağolsun bizimle çok güzel ilgilendi bilgilendirdi ve bebeğimi kısa da olsa bana gösterdi güler yüzlü personeli var ben memnun kaldım. Görüş günleri 3 gün olması süt saatlerinin kısıtlı olmaması ve doktorla görüşme saatleri içinde de doktorumuz bize cok güzel bilgilendirdi ve üslubu çok iyiydi.
5 yıldızı sayın cocuk doktorumuz Başak Gözüm için veriyorum. Kendisi çok ilgili, bilgili, sevgi dolu ve guleryuzlu bir doktor. Özellikle bence bütün cocuk doktorlarında olması gereken çocukla iletişim kurabilme kabiliyetine fazlasiyla sahip. Size çok teşekkür ederiz Başak Hanım iyiki sizinle yollarımız kesişmiş.

Antalya Ozel Olimpos Hastanesi Dogum Ucretleri Fiyatlari Antalya zel Olimpos Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Antalya Özel Olimpos Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Öğretmenevleri Mah. Çamlık Cad. 460 Sk. No : 48 Konyaaltı – Antalya
Çağrı Merkezi:  +90 242 228 09 09

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu