Antalya Özel Termessos Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Antalya Döşemealtı Merkez İlçesinde faaliyet gösteren Özel Antalya Şelale Termessos Hastanesi 2018 yılı itibari ile 12.000 metrekare kapalı alanda hizmet vermektedir. 6 katlı hastanenin 75 yatak, 9 delux oda, 3 adet engelli odası, 14 adet standart odası, 5 adet ameliyathanesi ve 3 adet  doğumhanesi ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda 32 adet erişkin yoğun bakım ve 17 adet yeni doğan yoğun bakım ünitesi ile hizmetlerine kesintisiz bir biçimde hizmet vermektedir.

Doğum alanında hepsi biribirinden profesyonel ve deneyimli doktorları sayesinde doğum öncesi ve doğum sonrasında sıkıntısız ve problemsiz bir doğum ortamı oluşturmak için elinden gelen yapmaktadırlar. Doğumhanede çalışan ebeleri, hemşireleri ve diğer sağlık personelleri ile mükemmel koordineli bir yaklaşımı sunmaktadırlar.

Özel Şelale Termessos Hastanesi Tedavi Yorumları

Üst düzey bir hizmet anlayışları var, özel hastaneye hep karşıydım aslında hastadan ziyade müşteri gözüyle gördüklerini düşünürdüm hep bu hastaneyle tanışana kadar. Bütün önyargılarımı yıktı bu hastane. Gece boyu hemşire bi kez olsun surat asmadı, bizimle ilgilenen Yunus can hemşireye ebemiz emine hanıma ve ayrıca doktorumuz alp beye ayrıca teşekkürü bir borç bilirim. Çocuk doktoru Birol hocamıza (tecrübe vs hepsi bi yana o kadar iç rahatlatıcı konuşuyor ki bu bile yeterli) ve bütün hastane yönetimine çok teşekkür ederim.
Hastaneye girmiş olduğum andan itibaren güler yüzlü ve samimi halleriyle beni çok iyi bir şekilde ağırlayan ilgilenen öncelikle doktorumuz murat temraz urlu hocama ve hemşirelerimize çok teşekkür ederim. Aradığınız bütün işlemler için termessos hastanesi gelmenizi tavsiye ederim.
Kadın doğum uzmanı alp çelikere ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. Güler yüzü ve hoş sohbetiyle hastane korkumu yendim.
Termessos hastanesinde 25.11.2021 eşim doğum yapti. Öncelikle Alp CELIKER hocamıza cok teşekkür ediyoruz.Ilgi ve alakasindan dolayi bize cok yardimci oldu. Gerçekten çok bilgili ve basarili gereksiz yere insani telaşa sokmuyor. Herseyi an an takip edip önemsiyor.
Açıldığı günden beri başka hastahaneye gitmiyoruz çok memnunuz çocuk doktoru Birol beyden kadın doğum uzmanı Sinan beyden chek-up bölümünden Gaye hanıma teşekkür ederiz çok yardımcı oldu bize🥰♥️
Kadın doğum doktoru Dr. Şerife Şeniz hanıma tavsiye üzerine eşimi götürdüm bizzat kendi ilgilenerek normal doğumu gerçekleştirdi. Gerçekten tavsiye edilecek bi Dr. İlgi ve alakasından dolayı kendisine teşekkür ederiz. Ayrıca hastane çalışanları, ebelerde gayet ilgi ve alakaliydi. Herkese teşekkürler

Antalya Ozel Termessos Hastanesi Dogum Ucretleri Fiyatlari Antalya zel Termessos Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Şelale Termessos Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Yeniköy Mah. 106.Sok. No:11 07190 Döşemealtı/ ANTALYA.

Telefon: +90242 212 18 18   Telefon: +90242 212 18 18

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir