Özel Hastane Doğum Fiyatları

Antalya Özel Yaşam Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

2006 yılında faaliyete giren ve 108 yatak kapasitesine sahip olan Özel Antalya Yaşam Hastanesi 25 yılı aşkın sektördeki tecrübesi ile hizmet vermektedir.

Normal Doğum olsun, sezaryen doğum olsun veya epidural doğum olsun hepsinde mükemmel yaklaşım ile hizmet verilmekte olup profesyonel hizmet anlayışıyla destek verilmektedir. Doğumun her anında yanınızda olan doktorları ile doğum süresince kendinize güvende ve huzurlu hissetmenize yardımcı olmaktadırlar.

Özel Antalya Yaşam Hastanesinde hepsi birbirinden deneyim ve tecrübe sahibi doktorları ve alanında uzman hekimleri ile hizmet vermektedir.

Özel Antalya Yaşam Hastanesi Tedavi Yorumları

Kadın doğum 4.kat hemşireleri hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. İlgili cana yakın tutumlarıyla bebek gibi baktılar. Odamın temizliğinden sorumlu emine hanım size de ayrıca ilginiz alakanız için çok teşekkür ederim.
Kadın doğum 4.kat hemşireleri hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. İlgili cana yakın tutumlarıyla bebek gibi baktılar. Odamın temizliğinden sorumlu emine hanım size de ayrıca ilginiz alakanız için çok teşekkür ederim.
Çok sicakkanli, guleryuz personeliyle , doktorlari ,ebeleri ,hemşireleri hepsi bir birinden guzel insanlar. Normal dogum yapdim cok memnun kaldim.hem fiyat, hem hizmet olarak tavsiye edebileceyim bir hastane. Tekrar tesekkurler her birine
30 kasımda doktorumuz Ayşegül hanımın da önerisiyle doğum için gittik. 4. Katta kaldık. Hastanede görevli olan ebeler çok ilgiliydi. Doğum sürecinde ebeler moral motivasyon olarak destek oldular. Onların pozitif destekleri sayesinde normal doğum yapabildim. Harikasınız 🤩 Teşekkürler 🌷🌷
Merhabalar 29 ağustos saat:21.00 da normal doğum için geldiğimiz hastanenizde Çiğdem Ebe ve O an yanında olan ismini hatırlayamadığım Ebe hanım ve Doç. Dr. Tülay Özlü sayesinde saat:6.11 de normal doğumu gerçekleştirdik. Üstün gayretleri ve ilgileri için başta 2 Hanım ebemiz ve Doktorumuz olmak üzere sizlere teşekkür ediyoruz. 29 Ağustostaki gece vardiyasındaki ebelerimize ilgi ve alakaları için ayrıca çok teşekkür ediyoruz. Kendilerine iletirseniz seviniriz.

Antalya Ozel Bilgi Hastanesi Dogum Ucretleri Fiyatlari Antalya zel Ya am Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Antalya Yaşam Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Şirinyalı Mahallesi, 1487 Sokak, No:4 Muratpaşa / ANTALYA
Telefon: 0242 212 02 12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu