Özel Hastane Doğum Fiyatları

Aydın Özel Ege Liva Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Aydın’da 2015 yılında kurulan ve 650 metre² kapalı alan üzerinde inşa edilen 12 branşta hizmet veren 14 yataklı modern bir hastane olan Aydın Özel Ege liva Hastanesi doğum yapacak anne adaylarının bütün işlemleri için hizmet vermektedir Aydın’da sevilen bir hastane olan özel Ege Liva Hastanesi yaptığı tedaviler ile akıllarda kalmaktadır. Özel Ege Liva Hastanesi Aydın’da ve çevre illerde yoğun bir ilgiye tabi olup tercih edilmektedir. Temiz ve hijyen kurallarına oldukça riayet eden doğumhanesi ile Özel Ege Liva Hastanesinde Doğum Fiyatları şöyle;

Özel Ege Liva Hastanesi Tedavi Yorumları

lgi,temizlik ve imkanlar bakımından hastanenin yeni olması etkili diye düşünüyordum. Bu yıl ikinci kızımı da bu hastanede dr. Kadriye Uğurlu takip etti. Güleryüzlü,ilgili ve işinin ehli. Hastayı işlemler hakkında bilgilendiren Dr. Kadriye Hnm ,ebeler ve yardımcı personeller ile çok başarılı bir doğum yaptım. Doğum sonrası çocuk takibi için dr. Fulya Hnm’a gittim gayet iyi, ilgili ve bilgi verici biri. 9 aylık zorlu yolculuğumu mutlulukla sonlandırmamı sağladığınız için teşekkür ederim.
2014 yılında kadriye hnmda dogumumu yptım soylenenlere katılmıyorum ben cok mennunum. Smdı yıne hamıleyım son ayımdaym yne kadriye hnm a gdıyorum benım aklımdakı soruları hmen ben srmadan syluyor. Yalnız hastaneden ayrılıyor özel muayene açıcakmış hayırlısı olsun inşallah
Özel Ege Liva Hastanesinden genel anlamıyla çok memnunuz. Eşimin hamileliği sürecinde daha sık ziyaret eder olduğumuz hastanede randevularımız tam belirtilen zamanlarda gerçekleştiriliyor.Hastanenin temizliğinden(ki herkes gibi , bizim içinde çok önemli),başta Doktorumuz Sayın Erdel YILMAZ bey olmak üzere tüm personelin ilgi ve alakasından memnun olduğumuzu ayrıca söylemeliyim.
Anlatmaya gerek yok mikemmel bir hastane eşinizle evde hangi hastaneye gideceğiz diye araştırmanıza yada tartışmanıza gerek yok güleryüzlü personeli bilgi bakımından donanımlı doktorları var. İnsan sağlığına değer verildiğini gerçekten hissettiren bir kurum .. sadece ticari amaçlı kurulmuş tedavi ederken ufak tefek şeylerden yuksek meblağlar isteyen özel hastaneleri de gördüm hayatım da . Nedense bu hastanede tedavi süreçlerinde hep için rahattı o güveni siz hastalara hastane çalışanlarının açıklamaları ve ilgileri vermektedir.

Aydin Ozel Ege Liva Hastanesi Dogum Ucretleri Ayd n zel Ege Liva Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Ege Liva Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Adnan Menderes Mahallesi 533 Sok No:2 EFELER,AYDIN
Telefon: +90(256) 211 28 28

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu