Özel Hastane Doğum Fiyatları

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi Doğum Fiyatları / Ücretleri

Balıkesir özel sevgi hastanesi 1996 yılından beridir Balıkesir Halkına hizmet vermektedir. Balıkesir halkı ve çevre şehir ve ilçelerdende oldukça yüksek şekilde tercih sebebi olan Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi temizliği hijyeni ve doktorların hastalara olan mükemmel yaklaşımı ile göz önüne çıkmaktadır.

8000 metre kare kapalı alanda ve 3200 metrekarede açık otopark imkanı ile hem ulaşım hemde fiziki şartları ile mükemmel bir hastane diyebiliriz. 104 yatak kapasitesine sahip olması 2 adet hep filtreli ve 2 adet laminar flowlu ameliyathaneye sahiptir. 1 adet doğumhanesi ile doğum işlemlerinde yanınızda yer almaktadır.

Hepsi alanında uzman ve ihtisas sahibi doktorlara sahip olan Özel Sevgi Hastanesi 2 farklı konumda faaliyet göstermektedir.

Özel Sevgi Hastanesi Tedavi Yorumları

Eşimin doğumu sebebiyle 1 gece kaldık Doğum servisinde özellikle Canan Hemşireye çok teşekkür ediyorum çok deneyimli ve bilgili doğum anından doğum sonrasına kadar eşimle ve çocuğumla çok ilgilendi sürekli rahatlatan yumuşak bir tavırla yaklaştı.Hemşirelerin hepsi sürekli takipteydi ve çok iyi davrandılar.Odalar çok temizdi.
Kadın Doğum doktoru Nurettin Serinkan mesleki bilgi ve donanımıyla, hastaya samimi yaklaşımı ve ilgisiyle mükemmel bir hekim.. Diğer çalışanlar da son derece güler yüzlü ve ilgili. Ayrıca hastanenin hijyeni için de özellikle teşekkürler..
Balıkesir’deki ilk özel hastane… yıllardır temizliği ile öne çıkar ve başarılı sağlık hizmeti sunar… tecrübeli ve donanımlı doktorları var… Büyük şehirlere göre fiyatları uygundur…Güler yüzlü ekibi ile uzun bir süre daha başarılı olacağı belli bir hastane…
Hijyenik doktorlar güler yüzlü ve ilgili sorularınıza cevap bulabiliyorsunuz sağlık konusunda düşünmeden ilk seçeneğiniz olmalı

Balikesir Ozel Sevgi Hastanedi Dogum Fiyatlari Ucretleri Bal kesir zel Sevgi Hastanesi Do um Fiyatlar cretleri

Özel Sevgi Hastanesi İletişim Adresi

Özel Sevgi Hastanesi
Adres: Paşaalanı Mah. 128. Sk. No:20 Karesi/Balıkesir
İzmiryolu Sevgi Hastanesi
Adres: G.O.P. Mah. Yeni İzmir Cad. No:180-A/1 Altıeylül/BALIKESİR

Telefon: 444 7 330

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu