İL İL Hastanelerin Doğum Fiyatları Ücretleri


Not: Sunulan Fiyatlar Fikir Edinmek açısından sunulan ortalama fiyatlardir. Hiçbir Hastanenin veya Kliniğin Direk Doğum Fiyatları Sunulmamaktadır. Ortalama Fiyatlar sunulduğundan hiçbir Hastaneyi Bağlamamaktadır.

Bitlis Özel Tatvan Can Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Doğum Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.Özel Hastane Doğum Fiyatları 2023, Özel Hastane Suda Doğum Ücretleri, Özel Hastane Prenses Doğum Fiyatları, 2023 Özel Hastane Sezaryen Doğum Ücretleri, Özel Hastane Epidural Doğum Fiyatları,

2010 yılından beridir Bitlis İlinin Tatvan ilçesinde faaliyet gösteren ve bölge halkı tarafından oldukça sevilen sadece bölge halkıyla kalmayıp çevre illerden ve ilçelerdende oldukça yüksek derecede tercih edilen bir hastahane olmaktadır.  6 adet yoğun bakım yatağı 26 adet küvözlü yeni doğan yoğun bakım ünitesi, 43 adet hasta yatağı 25 doktor ve 105 sağlık personeli ile hizmet vermektedir.

Doğum  alanında ve diğer sağlık alanlarında başarılı yapısı ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde sevilen ilgi duyulan ve beğenilen bir hastahane olmaktadır. Sunduğu hizmetleri ele aldığımızda yüksek derecede nitelik ve alanın da uzmanlaşmış kadın hastalıkları ve doğum doktorları ile hizmet vermektedir. Normal doğum ve sezaryen doğum seçenekleri ile üst derecede hizmet sunmaktadırlar.

Özel Tatvan Can Hastanesi Tedavi Yorumları

Muş tan geldim Tatvan Can Hastanesi’ne eşimin doğumu için. çocuklarım bu hastane de dünyaya geldi ikiz olarak Allah a şükür sıkıntısız bi şekilde oldu personel ilgi alakası çok iyiydi doktorumuz Salih hoca muayene ve kontrolleri iyi bir şekilde yaptı doğum sonrası çocuğumun biri bir hafta yoğun bakımda kaldı ve çocuk doktoru Mahmut hoca Allah ondan razı olsun ben böyle ilgili işini iyi yapan en ince detayına kadar bilgi veren bir doktor görmedim taburcu olduktan sonra her gün bizi kendi telefonundan mesajla bilgilendirdi çocuğun durumu hakkında ve çok şükür sağ salim taburcu olduk tamamen gitmek isteyen herkese tavsiye ederim bölgedeki iyi hastanelerden bitanesi bence
Tatvan Can hastanesi birçok bölümleri mevcuttur doktorları çok iyidir Allah kimseyi hastane düşürmesin ama böyle yolunuz bir şekilde işi düşerse de ilgileniyorlar çalışanları ve yönetimi çok iyi mükemmel biz çok memnun kaldık özellikle kadın doğum bölümünde doktor celil bey kendisinden çok çok memnunuz tavsiye ederim fiyat konusunda da uygundur
Deneyimli kadrosunun ve çalışan tüm birimdeki personelin hiç birinin burda yazan kötü yorumları hakettiğini düşünmediğim , bir çok alanda kendini geliştirmiş ve gelişmekte olan, bölge için veli nimet sayılabilecek nitelikte, tüm personelinin gece gündüz canla başla en iyi hizmeti sunmak icin çalıştığı özel bir hastane. Tavsiye ederim.
Gerek doktorları ile çalışanları ile mükemmel bir hastane bölgenin tek özel hastanesi olumsuz yorumlara bakıp aldanmayın lütfen gidip muayene olarak ne kadar iyi bir hizmet verdiğini kendi gözünüzle görün.

Bitlis Ozel Tatvan Can Hastanesi Dogum Ucretleri Fiyatlari Bitlis zel Tatvan Can Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Tatvan Can Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Kültür Mahallesi Cumhuriyet Cd. No:20, 13200 Tatvan/Bitlis
Telefon : 0434 827 82 00

Ortalama Özel Hastane Doğum Fiyatları

Şehrinizdeki Özel Hastanelerin Doğum Fiyatları İçinHadi Sende Bir Yorum Yaz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir