Özel Hastane Doğum Fiyatları

Bursa Özel Acıbadem Hastanesi Doğum Fiyatları / Ücretleri

Acıbadem Sağlık Grubunun İstanbul sonrası ilk hastanesi olan Özel Bursa Acıbadem hastanesi aynı zamanda Tüp bebek merkezi olarakda hizmet vermektedir. 2006 yılından bu güne kesintisiz hizmet anlayışı ile hizmet vermekle birlikte, toplamda 30.000 metrekare kapalı alanda 133 hasta yatağı, 41 adet yoğun bakım yatağı, 10 adet ameliyathane ve 1 adet doğumhanesi ile hizmet vermektedir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında ihtisas yapmış birbirinden değerli Profesör doktorlar, Doçent doktorlar, Uzman doktorlar ile hizmet veren Özel Bursa Acıbadem Hastanesi doğum alanında tam bir profesyonel anlayışla hizmet vermektedir. Her türlü doğum türüne ev sahipliği yapan ve tüp bebek merkezi ilede bebek sahibi olmaya yardımcı olunan herseyini içerisinde barındıran bir hastahane olmaktadır.

Bursa Acıbadem Hastanesi Tedavi Yorumları

Tavsiye üzeri kendisi ile tanıştım. Gebeliğimin her anında bana ve eşime destek oldu. Kendisi gebeliğim boyunca beni takip etti. Her muayenede en az yarım saat zaman ayırması ve telefondan sorularıma hızlı dönüş yapması beni çok rahatlattı. İkili tarama testimi, detaylı ultrasonumu kendi yaptı. 26. haftada gebelik şekeri saptandı. Kan şekeri takibini kendi yaptı, dahiliye uzmanına göndermeden bütün gebeliğimi tek başına takip etmesi bana çok güven verdi. Verdiği diyet ve önerilere uydum ve ilk gebeliğimdekinin aksine kızımı tam zamanında 39. haftada doğurdum. Doktorum Mehmet Özgür Akkurt’a, doğumum sırasında bana yardımcı olan ameliyathane ekibine ve kadın doğum servisindeki hemşirelere, Acıbadem Sağlık grubuna teşekkür ederim.
Eşim 27.12.2021 de Bursa Acıbadem de doğum yaptı. Doktorlar, hemşireler, Odacılar, Bebek bakıcıları hepsi bir harikaydı. Bir kadın acıbadem de doğum yaparak anneliğin ilk zamanını yaşamalıdır.
Temiz , nezih , ve güzel bir hastane. İyi ki var dedigimiz nadir yerlerden. Benim ve ailemin üzerinde fazlaca emekleri olan Harika bir hastane. Tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum.
Yoğun bakımda bulunan yakınımıza kendi yakınları gibi davranan işini gerçekten severek yapan Ahmet ve Fatma hemşireye çok teşekkür ederiz🙏 Allah sizden razı olsun 🙏
Bursa’nın en iyi özel hastanesi. Hemşire ve Sağlık memuru arkadaşlar gerçekten davranış ve ozenleri çok etkileyici . Tavsiye ederim

Bursa Ozel Acibadem Hastanesi Dogum Fiyatlari Ucretleri Bursa zel Ac badem Hastanesi Do um Fiyatlar cretleri

Bursa Acıbadem  Hastanesi İletişim Adresi

ADRES: Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Sümer Sok No:1, Nilüfer / Bursa
TELEFON: +90 224 270 4444

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu