Bursa Özel Anadolu Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Özel Bursa Anadolu Hastanesi Bursa Beşevler’de hizmetine kesintisiz bir biçimde her gün kendine sah fazla geliştirerek hizmet veren özel hastanelerden biri olmaktadır. 5 adet yetişkin ve 3 adet koroner yoğun bakım ve 4 adette yeni doğan yoğun bakım ünitesi, 5adet kvc yoğun bakım ünitesi ile 17 adet yoğun bakım hasta yatağına, 50 adet normal hasta yatağı ile 67 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

50 adet doktor kadrosu ile 260 personel ile hizmet veren Özel Anadolu Hastanesi  doğum işlemlerinde tercih edilen bir hastahane olmaktadır. 4880 metrekare üzerine kurulu buluna  ve 32 adet poliklinik ile hizmet veren bu hastanede doğum yapmak isteyen anneler için güzel bir tercih olarak karşımıza çıkmaktadır. Birbirinde fazlaca ilgili uzman doktor, ebe ve hemşire kadrosu ile hijyen ve temizliğin en üst düzeyde yer aldığı bir hastane olmaktadır.

Bursa Özel Anadolu Hastanesi Tedavi Yorumları

Çok memnunuz özellikle doktor murat kadıoğlu ilgili alakalı güler yüzlü tavsiye ederim 9 ay boyunca sürekli telefonla dahi yanıbasınızda👏👏👏
Böyle doktorlara ihtiyacımız var. Acil doktoru Celal Bey moralimi yüksek tutmamı sağladı verdiği ilaçlar ve taktiği serumla kısa sürede sağlığıma kavuştum moral ve sağlık konusunda tam destek aldım. Ayrıca hemşire hanımlar da gayet kibar ve nazikti. Kendimi artik iyi hissediyorum. 4 gündür başka kurumda alamadığım tedaviyi 1 saat içerisinde bana sağlayan Dr. Celal Girgin Hocama borcluyum çok teşekkür ederim.
Neşe Kaplan Karakaş doktorumuzla 31.12.2019da bebegimiz dunyaya geldi. Kendisine ve anadolu hastanesine tesekkur ederiz. İlgi alaka ve hijyen konusunda en ufak elestirebilecegim bir durum gormedim. Ozellikle doktorumuz Neşe hanım çok ilgili.
Kardeşimi Anadolu hastanesine getirdik.Çocuk doktoru Serdar YALMAN’a muayene oldu.Kardeşimle o kadar ayrıntılı ilgilendi ki ,güleryüzlü ve ilgisinden doktorumuzdan çok memnun kaldık.Verdiği tedavi sayesinde kısa sürede kardeşim iyileşti.Hastane dışında her aradığımızda doktor bey bütün samimiyetiyle yardımcı oldu.Çok ilgili çok iyi bir doktor.Doktor beye ve Anadolu hastanesine çok teşekkür ederiz.

Bursa Ozel Anadolu Hastanesi Dogum Ucretleri Fiyatlari Bursa zel Anadolu Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Bursa Özel Anadolu Hastanesi İletişim Adresi

Telefon: 444 3 332
Sağlık Turizmi: +90 541 280 12 77
Adres: Beşevler Mh. Acar Sk. İzmir Yolu Cd. No:105, 16110 Nilüfer / BURSA

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir