Bursa Özel Doruk Yıldırım Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

5.000 metrekarelik kapalı alan üzerinde kurulu bulunan Özel Doruk Yıldırım Hastanesi,  181 yatak kapasitesine sahip olmakla birlikte, 54 adet yeni doğan yoğun bakıma ayrılmış kuvöz bulunmaktadır. 65’i aşan hekim kadrosu ve 44 branşta hizmet veren Özel Dorun Yıldırım Hastanesi doğum alanında oldukça başarılı nadir hastanelerden biri olmaktadır.

Uzman Doktor, Doçent Doktor ve Operatör Doktor kadrolarından oluşan 8 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı bulunmaktadır. Doğum alanında ihtisas yapmış ve kendini her daim geliştiren doktor kadrosu ile normal doğum, sezaryen doğum seçeneklerinin sorunsuz bir şekilde sunulmasını sağlamaktadır.

Özel Doruk Yıldırım Hastanesi Tedavi Yorumları

Kapıdan girdiğiniz anda güler yüzle karşılayan ekip, doktorların ilgi ve alakası gerçekten çok iyi. 3 çocuğumun doğum doktoru sevgili Nuray Kuzukıran hamilelikte tüm nazımı çekmesi, dogumlarimin harika geçmesine sebep oldu. İyi ki tanımışım Allah razı olsun. Tabi ki hastanede yattığım sürece güler yüzlerini hiç esirgemeyen nazımı çeken hemşirelere de sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
Kardeşimin doğumunda başta doktorumuz op. Dr. Kemal Köroğlu na doğum hane hemşirelerine yeni doğan katı hemşirelerine kat hosteslerine ve tüm çalışanlarina çok teşekkür ederiz.
Eşim burada doğum yaptı, doktorumuz Kemal Köroğlu idi. Kendisi tecrübeli, bilgili ve sakin birisi. Hamilelik ve doğum sürecinde hiçbir sıkıntı yaşamadık. Doğum ücretine fotoğraf çekimi de dahildi. Bu konuda da hiçbir sıkıntı yaşamadık. Sağolsunlar bizimle ilgilendiler, farklı pozlar çektiler ve resimleri bize gösterip beğenimize sundular. Hemşireler oldukça ilgiliydi, ilkin anne sütü zor geldiği için hemşireler yardımcı oldular, eşime anlattılar ne yapması ve nasıl yapması gerektiğini. Allah hepsinden razı olsun. Covid döneminde hiç bir sorun yaşamadan bebeğimiz dünyaya geldi. Yine çocuğum olsa gideceğim yer belli.
Ben beğendim doktorumuz cok iyi gece 23:00 gibi saatlerde WhatsApp dan yazıyorum hemen dönüş yapıyor sürekli en ince ayrıntısına kadar bakıyor Kadın doğum Tuğberk Güçlü

Bursa Ozel Doruk Yildirim Hastanesi Dogum Ucretleri Fiyatlari Bursa zel Doruk Y ld r m Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Doruk Yıldırım Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Duaçınarı, Ankara Yolu Cd. No:221, 16000 Yıldırım/Bursa
Telefon: 444 0 455

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir