Özel Hastane Doğum Fiyatları

Bursa Özel Jimer Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

2008 yılından bugüne kadar Bursa’da hizmet veren ve 2 farklı şube ile hizmet ağını genişleten Bursa Özel Jimer Hastanesi Nilüfer ve Özlüce olmak üzere iki adet şubeden oluşmaktadır.  Uzman Kadın Doğum doktorları kadrosu ile her türlü ve yapıdaki doğum türlerini gerçekleştirilmektedir.  Uzman Doktor kadrosunun deneyimi sayesinde normal doğum, sezaryen doğum ve epidural doğum çeşitleri gerçekleştirilen annelerin yorumlarınıda sizler için aşağıya bırakıyoruz.

 

Bursa Özel Jimer Hastanesi Doğum Yapanların Yorumları

Kadın doğum ve saç ekiminde uzman bir yer özellikle kadın hastalıkları doktoru Op DR Nuray Sözeri Altıner hanıma çok minnet duyuyorum hem annemi hem de teyzemi kısa süre aralıklarla tedavi etti sağlıklarına kavuşturdu.ilgisiyle, açıklamaları ve deneyimiyle biz çok memnun kaldık .
Jimer hastanesinde gecen cumartesi nuray hanımda doğum yaptım ilk kızımı ve ikinci oglumu nuray hanım yaptırdı doğumumu böyle güzel içten samimi neşeli güleryüzlü bir doktor nuray hanımcimda yaptigim icin cook memnun kaldım.Mükemmel mi mükemmel bir doktor herkese tavsiye ederim doktorumu ve hastanede ilgilenen herkese ve hemşirelere cok tesekkur ediyorum ilginize sağolun..
Güzel bir hastane , temiz ve düzgün çalıştıklarını gözlemledim . Kadın doğum doktorum Dr. Ferhan Sönmez’e çok teşekkür etmek istiyorum, ilgi alaka ve bilgisi için , her zaman bu kadar pozitif doktorlarla karşılaşmıyoruz. Doğru kişiye denk gelmek büyük şans oldu , başarılarının devamını diliyorum.
Yakın zamanda doğumumu jimerde yaptım.Doktorum Selim Akgün’e ve tüm jimer personeline teşekkür ederim.Doğum öncesi ve sonrası kaliteli bir hizmet aldım.

Bursa Ozel Jimer Hastanesi Dogum Ucretleri Bursa zel Jimer Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Bursa Özel Jimer Hastanesi İletişim Adresleri

Jimer Nilüfer Hastanesi
Adres: Odunluk Mh.Mihraplı Cad.No:6 Nilüfer / BURSA
Telefon:   0224 470 22 22      –     0224 470 33 33

Jimer Özlüce Hastanesi
Adres : 19 Mayıs Mh.Tutku Sk.No:7/A 16120 Özlüce / Nilüfer / BURSA
Telefon: 0224 414 01 11

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu