Bursa Özel Medicabil Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Bursa’da iki farklı lokasyonda hizmet veren Nilüfer Bölgesinde ve Yıldırım bölgesinde Hastahane isminin gerçek manada ne olduğu anlatan özel yapısı ve profesyonel kadrosu eşliğinde doğum işlemleri ve tüm hamilelik süreçleri işinde profesyonel uzman kadın doğum doktorları tarafından yönetilmektedir. 5 adet işinde uzman operatör doktor eşliğinde doğum ve hamilelik sürecine yardımcı olunmaktadır.  Modern doğum salonları ve modern ultrason cihazları sayesinde tüm takip işlemleri tek tek yaparak kayıt altına alınmaktadır. Temiz hastahane ve doğumhane yapısı sayesinde mükemmel bir hizmeti hissedeceksiniz.

Özel Medicabil Hastanesi Doğum Yapanların Yorumları

Sezaryen doğumumu hastane dışından değerli doktorum Mehmet Ali Şüküroğlu gerçekleştirdi. Hastaneden genel olarak çok memnun kaldık. Sadece işlerini iyi yapmaları ve hastanenin temizliği değil, personelin ve tüm sağlık çalışanlarının tavırları da çok etkileyiciydi. Spinal anestezimi gerçekleştiren İsmet bey’in ustalığı sayesinde çok korktuğum belden iğne olma işi çok hızlıca strese girmeden halloldu. Operasyonun başladığını bile hissetmedim. Uyuşukluk açılırken de herkesin şikayet ettiği baş ağrısı bel ağrısı gibi sıkıntılar çekmedim. Odamıza çıkar çıkmaz hemşireler süt verebilmem için kısa bir eğitim verdiler ve sezaryenli olmama rağmen hemen emzirebildim sayelerinde. Odamız süit olmamasına rağmen yeterli büyüklükteydi. Kapı süsü ve ikram doğum ücretine dahil, hastane sgk anlaşmalı. Benim doktorum dışardan olduğu için sgk’dan faydalanamadım ama yine de ücret uygundu. Biz istemedik ama süit oda farkı ve fotografçı ücretleri de uygun. Bebeğimize kavuşmamızda emeği geçen çalışanlara çok teşekkür ederiz.
Ablam bu ay doğum yaptı. Bizimle ilgilenen doktorumuz ve kat hemşirelerimize çok çok teşekkürler. Bu süreci en güzel şekilde geçirmemize sebep oldunuz. Bir problem yaşamadan taburcu olduk. Yetkililere çok teşekkür ediyoruz.
Kadın doğum doktoru Recep beye burdan teşekkürü bir borç bilirim, konusunda bilgili deneyimli hastasına panik yaptırmayan bir doktor. Doğumu sizinle yapamamış olsam da emeğiniz çoktur teşekkürler.
Çalışanlar cok iyi ilgili ve guler yuzlu, bugune kadar muayne oldugumuz tum doktorlar da cok iyi ve ilgili. Noroloji omur hanim, göğüs cerrahi mehmet ali bey, cildiye ebru hanim, kadin doğum mutlu bey tavsiye ederim.

Bursa Ozel Medicabil Hastanesi Dogum Ucretleri Bursa zel Medicabil Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Bursa Özel Medicabil Hastanesi İletişim Adresi

Adres Nilüfer: Mudanya Yolu Fethiye Mh.
Küre Sk.No: 1 Nilüfer / Bursa
Telefon:    444 8 112

Adres Yıldırım: Ankara Yolu Cad.
No: 324-1 Yıldırım / BURSA
Telefon:    444 8 112

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir