Özel Hastane Doğum Fiyatları

Bursa Özel Medicana Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

2017 yılından beridir Bursalılara dünya standartlarında sağlık hizmeti veren Özel Medicana Bursa Hastanesi 40.000 metrekare kapalı alan üzerinde kurulu bulunması, 300 yatak kapasitesi ve 2 adet doğumhane ve 75 adet yoğun bakım yatağı ile hizmet vermektedir.

Özel hastane olarak nitelendirmeyip bir otel olarak nitelendirmek bence daha doğul olmaktadır. Birbirinden temiz odaları, temiz lavaboları ve her dain güleryüzlü karşılamaları ile oldukça beğenilen bir hastahane olmaktadır.

Son teknoloji donanımlara sahip olması ve birbirinden deneyimli doktor kadrosuna sahip bir hastahane olmaktadır. Normal doğum, sezaryen doğum ve epidural doğum seçeneklerinin sunulması, hasta odaklı çalışmaları ile göz önünde duran nadir hastanelerden biri olmaktadır.

Medicana Bursa Hastanesi Tedavi Yorumları

01/11/21 tarihinde doğum yaptım. 9 ay boyunca bizzat ilgisini her an üzerinde hissettiğimiz doktorumuz Volkan Aksakallı ve doğum yaptığımız gün ilgisini, şefkatini hissettiğimiz hem gece hem gündüz doğum katı hemşireleri, çalışanları, görevlilerine bizzat burdan da teşekkür etmek isterim. İyi ki medicana hastanesini tercih etmişiz. 🙏🏼
Kadın doğum katı, ekibi ve sevgili Müzeyyen Hocam.. Üzerine tanımıyorum.. Medicana’nın önemli değerlerinden..
Odalarınız çok temiz ve hijyenik. Doktorumuz Cansu Yılmaz çok tecrubeli ve yapmış olduğu teşhisler çok yerinde ve büyük vakaları öncesinde önlediğini gördük. Ayrıca hemşirelerinizin takibi çok çok üst düzeyde. Tüm Medicana ailesine sonsuz teşekkürü bir borç biliriz.
Çözüm odaklı tercih ettiğmiz bir yer. İşlerimizi kolaylaştıran kadın doğumun kayıtçısı yağmur hanıma sonsuz teşekkürler. Başarılı ve ilgili bir hastane.
Mrb Öncelikle doktorum volkan aksakallı mükemmel Bi dktr, güler yüzlü, ilgili hamileligimin son zamanları biraz sıkıntılıydı, istediğim heran ulaşabildim tlfonla çok yardımcı oldu sagolsun hergün kontrolüm ü yaptı, kadın dogum dktru arayan herkese tavsiye ederim kesinlikle volkan bey i, hastane personeli dogum katındaki hemşireler gayet ilgili ve güler yüzlüydü kesinlikle bundan sonra ilk tercihim bu hastane olur.

Bursa Ozel Medicana Hastanesi Dogum Ucretleri Fiyatlari Bursa zel Medicana Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Medicana Bursa Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Odunluk Mah. İzmir Yolu Cad. No:41 16110 Nilüfer/Bursa
Telefon:  0224 970 01 01
Çağrı Merkezi:  0850 460 6334

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu