Özel Hastane Doğum Fiyatları

Çanakkale Medical Park Hastanesi Doğum Ücretleri Fiyatları

2006 yılından 2019 yılına kadar Çanakkale Anadolu Hastanesi olarak hizmet veren ve 2019 yılı itibari ile Medical Park Çanakkale hastanesi olarak hizmet vermektedir. 2 adet ameliyathanesi ve 75 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. İşlemlerinde birbirinden uzman 186 adet çalışan ile hizmet veren bu hastanede doğum yapmanın oldukça ayrıcalıklı olduğunu söylemek isteriz.

Normal doğum, sezaryen doğum ve epidural doğum seçeneklerinin sunulduğu Medicalpark Çanakkale Hastanesinde doğum işlemlerinde sıfır sıkıntı politikası uydulanaıdğını düşünmekteyiz. Nedense hemen hemen hiç bir problem olmadan güzel sonuçlar elde edilen bu hastane özel doktorlar tarafından hizmetler sunulmaktadır.

Çanakkale Medical Park Hastanesi Tedavi Yorumları

Kadın hastalıkları ve doğum bölümünde Dr. Levent Özçer gebelik takibimi cok ilgili şekilde yöneterek stressiz bir hamilelik geçirmemi sağladı. Doktor bey ve asistanı Zübeyde Hanım her zaman guler yüzlü ve sakinleştiren yaklaşımları sayesinde çok rahat bir doğum yaptım. Sayın hocam Levent beye ve sevgili Zübeyde hanıma çok teşekkür ederim.
Doğum servisinde 5 gün yattık. Op Dr Levent Özçer ve tüm Doğum Servisi hemşirelerinden Allah razı olsun. Canla başla çalışıyorlar. Bu işin sadece maaşla yapılabilecek bir iş olmadığını görüyorsunuz. O kadara yoğun çalışmaya rağmen güleryüzlerini ve yardımseverliklerini eksik etmediler. Başhemşire hanım ve tüm ekibini gönülden kutluyorum. İyi ki varsınız.
Başta doktorum cem reşat beye teşekur ederim amelıyathane ekibi ve doğum sonrası servis hemşirelerine de çok çok teşekkür ederim. Hemşirelerimizin hepsi guler yuzlu anlayışlıydı sabaha kadar hıç dur durak bilmeden bizle ilgilendiler çok memnun kaldım çok öneriririm
Opt.Dr. Cengiz Yıldırım kadın doğum uzmanı. güler yüzlü, yardımcı oluyor ve ilk doğumumda gittiğim hastane de hep sezeryan yapılıyor dendiği için gitmemiştim (sezeryan korkum vardı), ancak kendisi normal doğuma daha yakındı. korkmadan, çekinmeden gidebilirsiniz. hastanenin odası, ebe, hemşire ve diğer personeli de gayet ilgili, ağrılarımdan dolayı bir hemşire gecenin bir vakti gelip omzuma masaj dahi yaptı. ben memnun kaldım, çok teşekkür ediyorum herşey için.

Canakkale Medical Park Hastanesi Dogum Ucretleri Fiyatlari anakkale Medical Park Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Çanakkale Medical Park Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Barbaros Mahallesi Troya Caddesi No:10 Merkez / Çanakkale
Çağrı Merkezi: 444 44 84

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu