Özel Hastane Doğum Fiyatları

Çanakkale Özel Biga Can Hastanesi Doğum Fiyatları / Ücretleri

2009 yılından beridir Çanakkale ilinin Biga ilçesinde faaliyet gösteren bu hastanede birbirinden kaliteli Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktorlar ile hizmet vererek profesyonel bir hizmet vermektedir. Normal doğum ve sezaryen doğum çeşitlerinde hizmet veren bu hastanede, kadın hastalıkları, halilelik, doğum öncesi ve doğum sonrası alanlarda sunduğu hizmet ile yüksek tercih edilen bir hastane olmaktadır.

Çevre ilçelerden hatta illerden yüksek oranda tercih edilen Özel Biga Can Hastanesi alenizden biri gibi hizmet alacağını nadir hastanelerden biri olmaktadır.

Özel Biga Can Hastanesi Tedavi Yorumları

Mükemmel bir hastane başta doktorları olmak üzere hastanedeki tüm çalışanlar çok ilgili. Bir Bigalı olarak tüm sağlık ihtiyaçlarımı karşılıyorum.
Hizmet güzel, çok sıra beklemiyorsunuz. Bahçe kantininde gözleme dahil her türlü yiyecek içecek buluyorsunuz. Şehre yakın, ulaşım kolay…
Çocuk Doktoru Naci Topaloğlu hocamı Çanakkale araştırma Hastanesi’nde tanıdım kendisini özel oğlum var kistik fibrozis hastası orada yatisimizi yapmıştı kendisi bizim için çok özel ve bilgi sahibi doktorumuzdur.Cok güvenilir ve bir çok kişiye tavsiyemdir kesinlikle başka doktor aramayınız Allah kendisini başımızdan eksik etmesin🙏

Canakkale Ozel Biga Can Hastanesi Dogum Fiyatlari Ucretleri anakkale zel Biga Can Hastanesi Do um Fiyatlar cretleri

Özel Biga Can Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Şirintepe Mah. Şehit Uzm. Onb. Ulaş AÇIKGÖZ Cad. No:3 Biga ÇANAKKALE
Telefon: 444 44 17

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu