Çorum Özel Elitpark Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

2009 yılından beridir aktif olarak hizmet veren Özel Elitpark Hastanesi Çorum ve Çevre illere hizmet vermekle birlikte 325 personel ile hizmet vermektedir. 144 yatak kapasitesine sahip olması ve oldukça beğeniye sahip bir hastahane olmaktadır.

Doğum işlemleri için deneyimli doktor kadrosuna sahip olması ile tanına  Özel Elitpark Hastanesi hem kaliteli doktor kadrosu hemde uygun fiyata sahip nadir hastanelerden olmaktadır. Doğum alanında deneyimli personel ve doktor kadrosuna sahip olmakla birlikte, sezaryen doğum ve normal doğum gibi doğum çeşitlerine hizmet vermektedir.

Özel Elitpark Hastanesi Tedavi Yorumları

Eşim burda yakın zamanda doğum yaptı. Devlet hastanelerinde sezaryan gerekir dedi doktorlar. Aynı gün kadın doğumda fatma emrali hocaya gittik. Normal doğumla aynı gün bebeğimiz oldu. 1 gece yatış yaptık herşey anne ve bebek için düşünülmüştü. İlgi alaka güleryüzlü hizmet 10 üzerinden 10. Olumsuz yorum yapanları neye göre yaptılar anlamadım
Kadın doğum bölümündeki Mustafa uzun hocamın güler yüzü ve ilgisinden çok memnun kaldım. 1 ay önce tokat ****** Hastanesi’nde bana biseyin yok dendi Mustafa hocam çikolata kisti tanısını koydu . İnşallah hocamın yardımıyla bu sıkıntıdan kurtulacağım
Ben yorumları çok önyargılı buldum.Doktorundan hemşiresine temizlik görevlisinden hosteslerine kadar hepsi elinden gelenin en iyisini yapiyorlar.Hepsine minnettarım.Hastanede kaldigim sürece hicbir sorun ve saygısızlık & ilgisizlik, umursamazlik ile karsilasmadim.Yorumların çoğunu haksiz buldum. Sonsuz teşekkürlerimi ve sevgilerimi sunuyorum..
Corum Ozel Elitpark Hastanesi Dogum Ucretleri Fiyatlari orum zel Elitpark Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar
Çorum Özel Elitpark Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Özel Elitpark Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Bahçelievler Mah.Dumlupınar 7. Sok. No:1 Merkez/ÇORUM
Telefon: +90 364 221 66 66 – 444 35 07

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir