Özel Hastane Doğum Fiyatları

Çorum Özel Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

1994 yılından beridir hizmet veren ve verdiği hizmet ile akıllarda yer edinen Çorum Özel Hastanesi 11.000 metrekare kapalı alan üzerine kurulu olması ve 130 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.  Doğum işlemlerinde oldukça yüksek şekilde rağbet görülen Çorum Özel Hastanesinde normal doğum, sezaryen doğum ve epidural doğum çeşitleri ile hizmet sunulmaktadır.

Birbirinden kaliteli ve deneyimli doktor kadrosuna sahip olmasıyla bilinen Çorum Özel Hastanesi doğum işlemlerinde anne adaylarının oldukça beğensini kazanan nadir hastanelerden biri olmaktadır.

Çorum Özel Hastanesi Tedavi Yorumları

Doktorları gerçekten çok iyi bence önemli olanda bu … Bebeğimi burda kucağıma aldığım için kendimi şanslı hissediyorum … Doktorum Burcu Alıç ve bebeğimin doktoru Engin Uzunosmanoglu gerçekten çok ilgili ve değerli doktorlar… Başka şehirlerde başka doktorlara da gidince daha çok anlıyorsunuz kıymetini ..
Op.dr. Sinan ÖZER, hocamdan Allah razı olsun dün oğlum dünyaya geldi, hamilelik öncesinde çok yer gezdim, Erzurum,Hatay vb tayinim dolayısıyla, Sinan hocam ne dediyse çıktı, eşimin ameliyatını da , doğumunu da kendisi yaptı.. ameliyattan çıktıktan sonra alnındaki terini silmesi yıllardır gözümün önünden gitmez… Hocamm Allah razı olsun
Güzel bir hastane ilgileniyorlar devlet hastanelerden kat kat daha iyi temiz doktorları güzel
İletişim yönünden gerçekten çok iyi yoğun bakımda olan hastamızın durumunu her arayışımızda açıp bilgi veriyolar yoğun bakımdaki hemşireler çok iyi ilgileniyorlar çok teşekkür ediyoruz.

Corum Ozel Hastanesi Dogum Ucretleri Fiyatlari orum zel Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Çorum Özel Hastanesi İletişim Adresi

Adres : Buharaevler Mh. Buhara 1. Sk. NO:2 Merkez/ÇORUM
Telefon : 444 15 20

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu