Denizli Özel Cerrahi Hastanesi Doğum Ücretleri Fiyatları

2008 yılından beridir faaliyet gösteren ve alanında uzman ve akademisyen hekimler tarafından sunulan hizmetlerde 50’yi aşan hekim kadrosu 30 branşta ve 400 kişilik ekibiyle hizmet vermektedir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum kadrosunda gerçek manada birbirinden tecrübeli doktor kadrosuna sahip olan Denizli Özel Cerrahi Hastanesinde Gebelik takibi, tüp bebek tedavisi, sezaryen ve normal doğum, gibi doğum alanlarında profesyonelce hizmet verilmektedir.

Yüksek riskli Hamilelik takibini alanında uzman doktorlar eşliğinde profesyonelce takip edebilirsiniz. Her an bir telefon kadar yakınınızda bulunan uzman doktorlar sayesinde en güvenli şekilde takip edebilmenize olanak sağlamaktadır.

Özel Cerrahi Hastanesi Tedavi Yorumları

Dr Suat beyden Allah razı olsun korkarak 3 kez sezeryanla Doğum yaptım. İyi ki Suat beyi tercih etmişim sezeryanım diğerlerinden daha az ağrılı geçti ameliyatın gecesinde dik bir şekilde yürüyordum. Hastane çok temizdi tuvaletler falan hijyenikti hemşireler de çok ilgiliydi, diğer doktorlar nasıldır bilemem ama Suat beyden Allah razı olsun..
Hamileliğim sırasında çok sıkıntı yaşamıştım birçok doktora gitmeme rağmen sıkıntılarım geçmedi sonra Cerrahi’ye geldim kadın doğum doktoru Suat Bey’i herkese tavsiye ederim çok memnun kaldım çok ilgilendi çocuğum şu an 2 yaşında ve çok sağlıklı.
Ben 23 kasımda doğum yaptım. .Suat bey harika bi doktor. .ertesi sabah kendim kalkıp giyindim. .sezeryan olmama rağmen. .Hastane ve Suat beye sonsuz teşekkürler
Başta doktorumuz Sayın prof. Dr. Mustafa Saçar Bey’e görevli hemşirelerimize servis çalışanlarımıza bizimle ilgilenen tüm hastane personellerine ve bizim kontrolümüzü sağlayan Sayın uzm. Dr. Aydın Çeliker Bey’e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum herkese hayatında ve iş hayatında başarılar diliyorum

Denizli Ozel Cerrahi Hastanesi Dogum Ucretleri Fiyatlari Denizli zel Cerrahi Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Cerrahi Hastanesi İletişim Adresi

AdresZeytinköy Mahallesi Acıpayam Bulvarı No:5 Pamukkale/DENİZLİ
Telefon:  444 4 324      GSM: 0 (258) 266 67 68

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir