Özel Hastane Doğum Fiyatları

Denizli Özel Denipol Hastanesi Doğum Ücretleri Fiyatları

2017 yılından beri faaliyette olan Özel Denizli Denipol Hastanesi 7000 metre² alan içerisinde kurulu bulunan ve 121 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. 22 farklı bölümde hizmet veren ve Özel Denipol Hastanesi müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Doğum alanında birbirinden uzman isimler ile hizmet veren bu hastanede normal doğum sezaryen doğum ve epidural doğum çeşitlerini uygulamaktadır. Normal gebelik takibi ve çok riskli gebelik takiplerinde tercih edilen bu hastanede uygun fiyat politikası tercih edilmektedir.

Özel Denipol Hastanesi Tedavi Yorumları

Muğla’dan sevk ile erken doğum ve sezeryan için geldik. Bu hastanede Dr Semih Mun ile tanistim. Dr inanilmaz derecede bilgili ve deneyimli. Onun sayesinde doğum harika konforlu ve mutlu gecti. Bebeğimiz kuvezde olmasına rağmen Dr muzun erken tedavileriyle birlikte çok saglikli. Kadın doğum servisi hemşireleri de çok yakından ilgilendi. Mutlu ve konforlu bir dogum için mutlaka burayı tercih edin. Temiz ilgili bir hastahane ayrıca. Herşey için çok çok teşekkürler. Dr uma hastane ve ekibine minnettarız.Harikasiniz Semih Hocam.
Başta Semih Mun ve Murat İnan hocalarımız olmak üzere diğer kadın doğum ve çocuk hastalıkları personellerine ve de yenidoğan-yenidoğan yoğun bakımdaki arkadaşlara çok teşekkür ederiz. Bebeğinizle ve annesiyle gayet ilgili alakalı oldular, hâlâ da hastanede bebeğimiz çok memnunuz bebeğimize olan bu ilgiden. Sağlıcakla kalın.
2 hafta önce kızkardeşimin doğumu için 1. kat kadın doğum servisinde kaldık. Ebeleri çok güler yüzlü sanki kendi yakınları ya da aileden biri gibi ilgilendiler. Kendimizi evimizdeymiş gibi çok rahat hissettik. Ayrıca odalar da çok temiz ve ferah. Sağlıkta hizmet ancak bu kadar olabilir. Tebrikler.
Bebeğimi 31 hafta 2 günlük olarak doğum yaptım nazillide bi özel hastanede 1 gün sonra 2. Ciğeride patladı daha sonrada denizli özel denipol hastanesine sevkimiz yapıldı ve 1 ay boyunca yeni dogan yoğunbakım servisinde tedavisi devam etti yenidogan yogun bakim hemsireleri doktor oğuz bey çocuk cerrahisi doktor cem bey her türlü ilgilendiler sağolsunlar hemşireler zaten harikalar kendi bebeklerinden ayırmadan anne şefkatiyle yaklaşıyorlar hepsinden allah razı olsun bence çok güzel ilgili ve hijyenik bi hastane emeklerine sağlık Biz çok memnnunuz teşekkürler denipol hastenesi ve calisanlari

Denizli Ozel Denipol Hastanesi Dogum Ucretleri Fiyatlari Denizli zel Denipol Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Denipol Hastanesi İletişim Adresi

ADRES: Merkezefendi Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No:102  Merkezefendi / Denizli
Telefon : 444 30 14            Telefon: +90 258 263 69 69

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu