Özel Hastane Doğum Fiyatları

Denizli Özel Egekent Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

2001 yılından beri faaliyet gösteren özel Ege kent hastanesi 8000 metre² kapalı alan üzerine kurulu olması 25 poliklinik beş ameliyathane ve 121 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Doğum yapacak anne adayları için birbirinden özel doktorlara ve alanında uzman ebe kadrosuna sahip olan Denizli Özel EGEKENT Hastanesi uygun fiyat politikası ile akıllarda yer edinmektedir.

Özel Egekent Hastanesi doğumhanesinde normal doğum, sezaryen doğum, epidural doğum gibi doğum türlerlerin bulunduğu bu hastanede mükemmel geri dönüşümler sizleri beklemektedir. Hijyen ve temizlik açısında da oldukça beğenilen bir hastahane olmaktadır.

Denizli Özel Egekent Hastanesi Tedavi Yorumları

Bir buçuk yıl önce kızımızı Dr Mehmet Gencer sayesinde kucağımıza aldık tanıdığım en iyi doktorlardan bi tanesi işine olan sevgisi tartışılmaz. bize her bakımdan destek olduğu için sonsuz teşekkür ederiz. Güler yüzlü hemşireler Anestezi doktorumuz Taner bey ve ekibi harikaydı, doğumda ve doğum sonrasında ağrısız bi şekilde süreci tamamlamamı sağladılar. İyiki varsınız ÖZEL EGEKENT HASTANESİ..
Hastaneden de doktorlarındanda gayet memnunuz.Subatta doğum yaptım,hizmetlisinden danışmanına, doktorundan sekreterine herkes gayet çok ilgili.Gebelik takibim boyunca Kadin Doğum doktoru Arif SAYLAN ve sekreteri Gülten hanım her randevumuzda güler yüzle, ilgiyle ve alakayla karşıladılar.Ayni şekilde doğumdan sonra her gidişimizde Çocuk Doktorumuz Yavuz Selim GÜLER ve sekreteri Sevilay hanım her randevumuzda güler güzle, ilgi ve alakayla karşılıyorlar.Içimiz ve gönlümüz rahat bir şekilde gidiyoruz ve hiçbir tereddüt yaşamıyoruz. Çünkü o güveni ve içtenliği bize veriyorlar.Haklarini ödeyemeyiz…
Bu yorumu Kadın Doğum Doktoru Suna Hanım dan ve acil hemşirelerinden ötürü yapmayı bir borç bildim Eşim 3 aylık hamileyken kuşadasında gece kanaması oldu doktor veya hastane bulamadığım için yorumları da dikkate alarak Söke ve Aydın a uğramadan Egekent Hastanesine geldim.Düşük riskinden dolayı acile durumumu izah ettim ben hastanede çok sıra bekleriz tedirginliği ile geldim fakat Suna Hanım a acilden durumu anlatarak hemen odasına gelmemizi söylediler hastaneye cocuğa birşey oldumu korkusuyla gittik ama doktorumuz sağolsun içimize su serpti ve herhangi bir risk bulunmadığını eşime izah etti. Hastanenize hemşirelerinize ve özellikle Doktorumuz Suna Hanım a çok teşekkür ederim. İyiki varsınız.

Denizli Ozel Egekent Hastanesi Dogum Ucretleri Fiyatlari Denizli zel Egekent Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Egekent Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Sırakapılar Mah. 495 Sk. No:27 Denizli, Türkiye
Telefon: +90 258 263 51 51

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu