Özel Hastane Doğum Fiyatları

Denizli Özel Odak Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

2006 yılından 2014 yılına kadar cerrahi tıp merkezi olarak sağlık sektöründe yer alan özel odak hastanesi 2014 yılından sonra özel hastane olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Denizli’de modern tıp teknolojisi ile hizmet veren özel odak hastanesi hemen hemen her alanda uzman hekim kadrosu ve profesyonel yapısı ile hizmet vermektedir. Alanında uzman kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olan beş adet operatör doktor ile hizmet veren denizde özel odak hastanesi tedavi olan herkes tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır.

Güler yüzlü ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde tercih edilen bu hastanede, normal doğum, sezeryan doğum, epidural doğum gibi doğum işlemleri yapılmaktadır. Doğum fiyatları olarak da uygun bir fiyat olan özel denizli odak hastanesi temiz ve hijyen açısından oldukça beğenilen bir hastanedir.

Özel Odak Hastanesi Tedavi Yorumları

Odak hastanesini eşimin gebeliği nedeniyle tercih ettik. Gebelik ve doğum süresince doktorumuz Murat Karayel başta olmak üzere özellikle doğumhane ve tüm hastane personelinin samimi,güleryüzlü tavırları bizi çok memnun etti. Herkese cok tesekkür ediyoruz.
Yakın zamanda doğum yaptım doktorum murat karayeldi ve gerçekten ilgi ve alakasıyla sorunsuz bi doğum yaptım gerek ebelerle gerek doktorumla çok ilgiliydiler teşekkür ediyorum onlara
Öncelikle kadın hastalıkları doktoru sevgili Op. Dr. Murat KARAYEL iyiki var. 2020 de gerek kontrol gerekse doğumumda herşeyin sorunsuz geçmesini sağladı. 2021 yılında geçirdiğim kist operasyonundada yine aynı pozitif yaklaşım,güven duygusu ve tabiki doktorumun başarılı bir hekim olması nedeniyle sorunsuz ve hızlı bir iyileşme süreci geçirdim, çok teşekkür ederim Murat hocama.

Denizli Ozel Odak Hastanesi Dogum Ucretleri Fiyatlari Denizli zel Odak Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Odak Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Otogar Karşısı Sümer Mah. İzmir Bulvarı No: 18 Merkezefendi/DENİZLİ
Telefon: +90 258 264 46 46 [PBX]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu