Özel Hastane Doğum Fiyatları

Denizli Özel Sağlık Hastanesi Doğum Ücretleri Fiyatları

2014 yılı ekim ayından beridir faaliyette bulunan Özel Sağlık Hastanesi 30.000 metrekare kapalı alan üzerinde faaliyet göstermektedir.  5 adet kadın doğum polikliniğinde hizmet veren Özel Sağlık Hastanesinde 7 adet ameliyathane ve 450’den fazla personeli ile hizmet vermektedir. Her türlü doğum şeklinin gerçekleştirildiği Özel Sağlık Hastanesinde normal doğum, sezaryen doğum ve epidural doğum çeşitleri uygulanmaktadır.

Nitekim kalite tesadüf değildir. Sözünün en başarılı örneklerinden biri haline gelen ve Smart Hospital kavramıyla Denizli halkını tanıştıran Son teknoloji Akıllı Hastane kavramıyla işlemleri gerçekleştirmektedirler.

Özel Sağlık Hastanesi Hastanesi Tedavi Yorumları

Biz özel sağlık hastanesi ile ilk izlenimimiz Hülya Ayık Aydın ile oldu. Bebeğimizi beklerken çok Güler yüzlü, anlayışlı içten samimi bir doktorumuz olduğu için hastane adına güzel bi başlangıç yapmış olduk. Doktorumuzdan çok memnunuz çok tecrübeli ve bilgili alanında. Herkese de tavsiye ederim. İlk bebeğim ve yaşımın genç olmasıyla da içim çok çok rahat 😍👍🏻 Ve en önemlisi her zman her saat dakika ulaşılabilir olması bizim için çok önemliydi doktorumuz ile iletişimimiz bu yönden de çok iyi 👍🏻
Üç ay önce ikinci çocuğumu kucağıma aldım. Hülya Ayık Aydın hocamın vesilesiyle keske ilk doğumunda da onu tanımış olsaydım.kadın doğum alanında gittiğim başka doktorlarda oldu ama hülya hocam ayrı o sadece doktor değil çok yakın Bi arkadaş aileden birisi okadar samimi anlayışlı Bi anne ne hisseder ne sorar okadar iyitanıyor ki bir numara bence 👍kısacası çok memnun kaldım çok konforlu gebelik şürecim oldu ne zaman aklıma takılan olsa hemen geri dönüş yaptı hastane nin en iyi doktorlarından bence. Başarılarının devamını diler saglıklı uzun ömrü olsun isterimki daha nice hastalara eli dokunsun.
Özel Sağlık Hastanesi’nden genel olarak memnunum, işlemlerimiz hemen yapılıyor, hijyen koşulları iyi düzeyde ve çalışanlar ilgili. Özellikle annemin çok memnun kalıp hamilelik takibimi birlikte yurutebilecegimi söylediği doktorumuz Hülya Ayik Aydin, bugüne dek bize oldukça yardımcı oldu. 34. Haftanın içindeyiz, sona yaklaştık, her kontrol anında ve sonunda çok iyi bir motivasyon ve moralle, neseyle hastaneden ayrıldıysam, bütün gün mutlu gezdiysem; onun zamanını ayırması, ilgisi, paylaşımı, yakınlığı, endişelerime cevap vermesi buna sebep olmuştur. Aklımda doğumla ilgili acaba dediğim birsey yok şu anda, gerçekten doğum doktorunuzu iyi seçmek ve güvenmek oldukça önemliymiş.

Denizli Ozel Saglik Hastanesi Dogum Ucretleri Fiyatlari Denizli zel Sa l k Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Sağlık Hastanesi Hastanesi İletişim Adresi

Tel : +90 (258) 264 44 11
Adres : Bahçelievler Mahallesi 3007 Sokak No.23 Merkezefendi / DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu