Denizli Özel Tekden Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

2003 yılından bugüne hizmet veren Özel Denizli Tekden Hastanesi Doğum yapacakların bir numaralı tercihi olmaktadır. Uzman doktor kadrosu ve uygun doğum fiyatları neticesinde tercih edilen Özel Denizli Tekden Hastanesi Doğum Fiyatları Aşağıdaki tabloda yer almaktadır.  İşinde uzman 4 adet kadın doğum ve hastalıkları doktoru tarafından verilen doğum hizmetlerinde memnuniyet oranı oldukça yüksek diyebiliriz.

Denizli Tekden Hastanesi Doğum Yapanların Yorumları

Bir ay aralıklarla kız kardeşim ve ben doğum yaptık. Hastane tertemiz ve personeller güler yüzlü. Bir ebe çok ilgili ve çok cana yakın yanılmıyorsam adı Fatma Demirdi. Burdan tekrar teşekkür ediyorum. Kontrole gittiğimde beni hatırlamasına çok şaşırdım ve sevindim. Normal doğum yapacaksanız eğer mutlaka Fatma Demir ebeyi bulmanızı tavsiye ederim
Geçen yıl ablam doğum yaptı o kadar güzel ve kaliteli bir hizmet vardı ki sanki kendi hastanemiz gibi. Kadın hastalıkları ve doğum doktorlarınız, Doğumhane ekibiniz başta olmak üzere tüm güler yüzlü personellerinize teşekkür ederiz, iyi ki varsınız
Hastaneniz de ameliyat oldum. Gerçekten çok memnun kaldım. Doktorlarınız büyük özen gösterdiler. Güler yüzlü personelleriniz için çok teşekkür ederim. Kadın doğum bölümünde çalışan personellerinize de ilgileri için çok teşekkür ederim.
Kadın Doğum Uzmanı Doç. Dr. Aysun Karabuluta şükranlarımızı sunuyorum. gebelik ve doğum sürecinde gece gündüz herzaman yanımızdaydı tüm tekden personeline emeklerinden ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Denizli Ozel Tekden Hastanesi Dogum Ucretleri Denizli zel Tekden Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Denizli Özel Tekden Hastanesi İletişim Adresi

Adres : Murat Dede Mahallesi Karcı Yolu Caddesi 29 Ekim Bulvarı No: 57 / DENİZLİ
Telefon : 0258 241 33 30

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir