İL İL Hastanelerin Doğum Fiyatları Ücretleri


Not: Sunulan Fiyatlar Fikir Edinmek açısından sunulan ortalama fiyatlardir. Hiçbir Hastanenin veya Kliniğin Direk Doğum Fiyatları Sunulmamaktadır. Ortalama Fiyatlar sunulduğundan hiçbir Hastaneyi Bağlamamaktadır.

Diyarbakır Özel Bağlar Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Doğum Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.Özel Hastane Doğum Fiyatları 2023, Özel Hastane Suda Doğum Ücretleri, Özel Hastane Prenses Doğum Fiyatları, 2023 Özel Hastane Sezaryen Doğum Ücretleri, Özel Hastane Epidural Doğum Fiyatları,

2008 yılından beridir diyarbakır bağlar mevkiinde hizmet veren Özel Bağlar Hastanesi 92 yatak kapasitesi ve 11.000 metrekare kapalı alan üzerine kurulmuş bir hastahane olmaktadır. 26 adet yenidoğan yoğun  bakım ünitesine ve 2 adet doğumhaneye sahip bir hastane olmaktadır. 30 poliklinik ve 300 personel ile hizmet veren Özel Bağlar Hastanesi Diyarbakır halkının oldukça sevdiği ve tercih ettiği hastanelerden olmaktadır. uygun fiyat politikası ve müşteri memnuniyetine dayalı yapısı sayesinde güleryüzle hizmet veren Diyarbakır Özel Bağlar Hastanesi doğum yapacak anne adayları için temiz ve hijyenik yapısı ile göz önüne çıkmaktadır.

Özel Bağlar Hastanesi Tedavi Yorumları

Valla 10 numara bir hastane ; özellikle kadın doğum ve acil servisi çok iyi, acil servisinde çalışan personeller güler yüzlü açıkçası ilk bu hastaneye gittiğimde biraz ön yargılarim vardı ama şaşırttı beni, tek dezavantajı biraz kalabalık olması
Kadın doğum doktorları çok iyi üstelik fiyatında diğer özel hastanelere göre çok iyi
Ben orda normal doğum yaptım ve çok memnunum bir daha olsa yine yaparım çok ilgileniyorlar
Özel baglar hastanesi, hemen hemen tüm branşlarda çok deneyimli ve branşlarında gerçekten isimleri duyulmuş hocalarla çalışan bir hastane.Odabaşı güvencesiyle ve kaliteli cihazlarada sahip.sistemli çalisan bir yer.gidip görmek lazım.özellikle çocuk,kadın doğum,üroloji genel cerrahi ve dahiliye branşları çok çok iyi hekimlerle yol gidiyorlar.bu kaliteli ve Ucuz hizmetten dolayı teşekkürlerim.

Diyarbakir Ozel Baglar Hastanesi Dogum Ucretleri Diyarbak r zel Ba lar Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Özel Bağlar Hastanesi İletişim Adresi

Adres: 5 Nisan Mah. Nükhet Coşkun Cad. 89/A Bağlar / Diyarbakır
Çağrı Merkezi: 0850 306 21 21
Whatsapp iletişim: 0850 306 21 21
Telefon: 0 412 233 04 17

Ortalama Özel Hastane Doğum Fiyatları

Şehrinizdeki Özel Hastanelerin Doğum Fiyatları İçin2 Yorumlar

Hadi Sende Bir Yorum Yaz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir