Özel Hastane Doğum Fiyatları

Diyarbakır Özel Genesis Hospital Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Diyarbakır’da hizmet veren Özel Genesis Hastanesi 7600 metre² kapalı alan üzerine kurulu olması, 17 adet yeni doğan yoğun bakım ünitesi  ve 93 yatak kapasitesi ile modern yapısı ile hizmet vermektedir. 20’den fazla uzmanlık alanı ve 350’ye yakın çalışanı ile ortalama aylık 33.000 kişiye hizmet vermektedir. 2007 yılından biridir oldukça yüksek tercih sebebi olan bu hastanede doğum yapmak oldukça büyük bir ayrıcalık olmaktadır. 2007 yılından beridir Doğum alanında oldukça uzman isimler ile çalışan Genesis Hospital Hastanesi geçmişten gelen profesyonelliği ile 6 adet doğumhane salonu ile hizmet veren özel Genesis Hastanesi 7 hün 24 saat esasına göre hizmet vermektedir.

Özel Genesis Hospital Hastanesi Tedavi Yorumları

Kadın doğum uzmanı Fatma tanılır çağıran harika vefalı yardım severim ve mükemmel bir doktor sanki mükemmel kelimesi Fatma hoca için türetilmiş gibi teşekkürler Fatma hoca herşey için iyiki varsınız
Genel olarak çok iyi bir hastane.ben ikinci dogumumu burda yaptım Dr Pinar tantekin de kendisi muhteşem bir doktor şöyleki muayene süresince beni her konuda çok güzel aydınlattı çok yoğun çalışmasına rağmen hastalarıyla gayet güzel ilgileniyor ve en önemlisi doğum anında ve sonrasındaki o sevkatli sevecen bir abla gibi yaklaşımı beni çok çok mutlu etti sanırım en önemlisi de buydu..
Ben Genesis Hastanesi’nde Doktor Deniz Balsak Tarafından sezeryan doğum yaptırıldım.Cok memnun kaldım hastane personeli fazlasıyla ilgiliydi .Gerçekten hem doktoru hem personeli hemde hastane olarak muhteşem.Hizmet Kalitesi oldukça yüksek bir hastane.

Özel Genesis Hospital Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Huzurevleri Mahallesi 3 Sokak Seyrantepe Bulv No:18 Kayapınar / DİYARBAKIR
Telefon: 444 38 23

Diyarbakir Ozel Genesis Hospital Hastanesi Dogum Ucretleri Diyarbak r zel Genesis Hospital Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu