İL İL Hastanelerin Doğum Fiyatları Ücretleri


Not: Sunulan Fiyatlar Fikir Edinmek açısından sunulan ortalama fiyatlardir. Hiçbir Hastanenin veya Kliniğin Direk Doğum Fiyatları Sunulmamaktadır. Ortalama Fiyatlar sunulduğundan hiçbir Hastaneyi Bağlamamaktadır.

Diyarbakır Özel Memorial Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Doğum Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.Özel Hastane Doğum Fiyatları 2023, Özel Hastane Suda Doğum Ücretleri, Özel Hastane Prenses Doğum Fiyatları, 2023 Özel Hastane Sezaryen Doğum Ücretleri, Özel Hastane Epidural Doğum Fiyatları,

Diyarbakır’da iki fakrlı konumda hizmet veren Memorial Sağlık Grubu ilk hastanesini 2011 yılında 2. hastanesini ise 2013 yılında hizmete girmiştir.  Bir hastanesinde 141 yatak kapasitesi diğer hastanesinde 135 yatak kapasitesi ile hizmet veren bu iki hastanede toplamda 73 yeni doğan yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır.  9 + 6 şeklinde toplamda 15 adet ameliyathaneye sahip olan Diyarbakır Memorial ve Dicle Memorial Hastanesi doğum işlemleri için tercih edilmesi yüksek bir hastahane olmaktadır.

Özel Memorial Hastanesi Tedavi Yorumları

 Merhaba 19 haziran 2019 tarihinde kızım sezeryan ile doğum yaptı doktorumuz Uğur Değer çok değerli mesleğini en iyi şekilde yapan bir insan ebelerimiz hasta bakicilarimiz ve kadın hastalıkları ve doğum servisinde görevli tüm personel den çok memnun kaldık başta değerli doktorumuz Uğur Değer olmak üzere tüm ekibe sonsuz teşekkürler ediyorum.
Kadın Doğum doktoru Yunus ÇAVUŞ’dan çok memnun kaldım. Gebeliğin ilk gününden itibaren tüm süreci birlikte geçirdik. Çok bilgili ve donanımlı birisi. Her kontrole aklımda binbir soruyla gittim fakat sormama gerek kalmadan hepsini cevapladı. Doğumu da bizzat kendi yaptırdı. İyi ki varsınız Yunus Bey. Diyarbakır için bir nimetsiniz. Herşey için sonsuz Teşekkürler.
İlk kez gittim.Gercekten memnun kaldım. Hiç sıra beklemedim.Personeller gerçekten güler yüzlü. Kulak burun boğazdaki dr bülent bey cok ilgiliydi kendisine teşekkür ediyorum.

Özel Memorial Hastanesi İletişim Adresi

Diyarbakır Memorial Hastanesi
Peyas Mah. Fırat Blv. No:12, Diclekent/Diyarbakır
(0412) 314 66 66

Dicle Memorial Hastanesi
Urfa Yolu 3. Km No: 150, Kayapınar/Diyarbakır
(0412) 315 66 66

Diyarbakir Ozel Memorial Hastanesi Dogum Ucretleri Diyarbak r zel Memorial Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Ortalama Özel Hastane Doğum Fiyatları

Şehrinizdeki Özel Hastanelerin Doğum Fiyatları İçinHadi Sende Bir Yorum Yaz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir