Özel Hastane Doğum Fiyatları

Diyarbakır Özel Memorial Hastanesi Doğum Ücretleri / Fiyatları

Diyarbakır’da iki fakrlı konumda hizmet veren Memorial Sağlık Grubu ilk hastanesini 2011 yılında 2. hastanesini ise 2013 yılında hizmete girmiştir.  Bir hastanesinde 141 yatak kapasitesi diğer hastanesinde 135 yatak kapasitesi ile hizmet veren bu iki hastanede toplamda 73 yeni doğan yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır.  9 + 6 şeklinde toplamda 15 adet ameliyathaneye sahip olan Diyarbakır Memorial ve Dicle Memorial Hastanesi doğum işlemleri için tercih edilmesi yüksek bir hastahane olmaktadır.

Özel Memorial Hastanesi Tedavi Yorumları

 Merhaba 19 haziran 2019 tarihinde kızım sezeryan ile doğum yaptı doktorumuz Uğur Değer çok değerli mesleğini en iyi şekilde yapan bir insan ebelerimiz hasta bakicilarimiz ve kadın hastalıkları ve doğum servisinde görevli tüm personel den çok memnun kaldık başta değerli doktorumuz Uğur Değer olmak üzere tüm ekibe sonsuz teşekkürler ediyorum.
Kadın Doğum doktoru Yunus ÇAVUŞ’dan çok memnun kaldım. Gebeliğin ilk gününden itibaren tüm süreci birlikte geçirdik. Çok bilgili ve donanımlı birisi. Her kontrole aklımda binbir soruyla gittim fakat sormama gerek kalmadan hepsini cevapladı. Doğumu da bizzat kendi yaptırdı. İyi ki varsınız Yunus Bey. Diyarbakır için bir nimetsiniz. Herşey için sonsuz Teşekkürler.
İlk kez gittim.Gercekten memnun kaldım. Hiç sıra beklemedim.Personeller gerçekten güler yüzlü. Kulak burun boğazdaki dr bülent bey cok ilgiliydi kendisine teşekkür ediyorum.

Özel Memorial Hastanesi İletişim Adresi

Diyarbakır Memorial Hastanesi
Peyas Mah. Fırat Blv. No:12, Diclekent/Diyarbakır
(0412) 314 66 66

Dicle Memorial Hastanesi
Urfa Yolu 3. Km No: 150, Kayapınar/Diyarbakır
(0412) 315 66 66

Diyarbakir Ozel Memorial Hastanesi Dogum Ucretleri Diyarbak r zel Memorial Hastanesi Do um cretleri Fiyatlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu